Quantcast

V utorok, 15. marca sa v Banskej Bystrici uskutoční stretnutie podnikavcov. O 17.30 h, sa v priestoroch podniku Sportbar stretnú podnikatelia, startupisti, budúci podnikatelia a všetci, ktorí majú podnikavého ducha.

stretnutie-podnikavcov-v-Banskej-Bystrici-page-001Podujatie sa koná pod hlavičkou iniciatívy Učíme sa podnikať, ktorá na sociálnej sieti združuje vyše 13 000 ľudí. V tejto skupine si ľudia pomáhajú a menia skúsenosti a rady ako podnikať.

V utorok 15. marca pôjde o neformálne stretnutie aktívnych a podnikavých ľudí z Banskej Bystrice i blízkeho okolia. Nemusíte mať už svoje podnikanie, vítaný je každý, kto je podnikateľ hlavne duchom. Príďte stretnúť podnikateľov aj nepodnikateľov a načerpať inšpiráciu,uvádzajú organizátori podujatia, v súčasnosti neformálna skupina CoWorking Banská Bystrica. Stretnutia podnikavcov budú fungovať na pravidelnej báze, a to raz do mesiaca.

Obsahom stretnutia je predstavenie účastníkov, diskusie, networking a nadviazanie spolupráce. V minulosti takéto stretnutia v Banskej Bystrici fungovali, teraz mali však dlhšiu odmlku. Toto tzv. reštartové banskobystrické stretnutie má podtitul O vás, o nás a o novom coworkingu. Súčasťou podujatia bude aj diskusia o tom, čo súčasným a budúcim podnikateľom v Banskej Bystrici chýba a ktoré z týchto potrieb by mal a mohol napĺňať priestor coworkingu.

Organizátori tohto podujatia v Banskej Bystrici stoja aj za iniciatívou vytvoriť v Banskej Bystrici coworking. Chceme vytvoriť priestor, v ktorom môžu ľudia z rôznych oblastí slobodne a tvorivo pracovať, vzdelávať sa, získavať nové kontakty a spolupracovať,“ dopĺňajú organizátori podujatia.