Portál BBonline.sk v rámci rozširovania a skvalitňovania spektra poskytovaných informácií Banskobystričanom rozšíri svoje rady možno aj o vás! Vďaka našim športovým redaktorom vám prinášame vždy aktuálne reportáže zo zápasov futbalistov Dukly a hokejistov HC ’05 aj s bohatými fotogalériami či videami. Zo zápasov nižších futbalových súťaží nájdete na BBonline.sk kompletný sumár odohratého kola od druhej ligy až po druhú triedy vždy už v pondelok ráno. A aj keď sme už predtým pravidelne informovali aj o malom futbale a hokejbale v meste, chceme ísť ešte ďalej. Práve preto hľadáme možno práve vás!

Funkcia: športový redaktor

Popis práce:

– monitoring a spracúvanie výstupov líg Mestskej únie malého futbalu (MÚMF) a Banskobystrickej hokejbalovej únie (BBHbÚ);

– pravidelná účasť a spracúvanie fotografických výstupov z vybraných podujatí vyššie spomenutých oblastí;

– príprava občasných rozhovorov a analýz medzi kolami hokejovej extraligy a futbalovej Corgoň ligy.

Typ práce: práca vykonávaná na dohodu

Odmeňovanie: podľa publikovaných príspevkov

Rozsah predpokladanej spolupráce: cca 3 až 5 príspevkov týždenne

Požadované zručnosti, vlastnosti: Požadujeme dobrú znalosť pravidiel slovenského pravopisu, a štylistiky, pokročilé znalosti programu MS Office Word, formátovania textu a práce s internetom, komunikatívnosť, zodpovednosť a prehľad v regionálnom športovom dianí.

Svoje životopisy a bližší popis vašich záujmov, predstáv a schopností v motivačnom liste nám zasielajte do 17. marca 2011 na e-mailovú adresu: rohacek@bbonline.sk.