Ukážte lásku a prekvapte výnimočných ľudí vo vašom živote krásnym vianočným darčekom. Kto by nemiloval vianočné darčeky! Máme pre vás niekoľko inšpirácii, aký vianočný darček vybrať.

Zlaté náušnice

Darovať na Vianoce nové zlaté náušnice je dokonalý spôsob, ako prejaviť lásku a náklonnosť žene Vášho života. Ženy milujú doplnky! A nemôže byť lepší doplnok na dotvorenie vášho vzhľadu ako dobre zladený pár zlatých náušníc. Zlaté náušnice sú jedinečný darček na výnimočné príležitosti.

Fortuna Aurum má v ponuke klasické zlaté náušnice pre ženy, ktoré sú skvelé na každodenné nosenie. V ponuke sú aj dizajnové zlaté náušnice, ktoré očaria pri každej výnimočnej príležitosti.

Tou pravou voľbou pri výbere darčeka môžu byť náušnice zo žltého zlata. Rafinovane ozdobia s ľahkosťou pierka.

Ďalšie zlaté náušnice, ako tip na vianočný darček

Perlové náušnice zo žltého zlata
Zlaté náušnice so zirkónmi
Romantické zlaté náušnice

Zlaté prstene

Zlaté prstene nie sú len na zásnuby. Zlaté prstene sú aj úžasné darčeky na výnimočné príležitosti. Vianoce sú čas, spojený so slávnostnou atmosférou. Darovať prsteň, ako vianočný darček, je spôsob, ako venovať dar, ktorý sa stane krásnou spomienkou.

Zlatnícka dielňa Fortuna Aurum má v ponuke rôzne typy prsteňov. Vybrať si môžete neformálny prsteň alebo prstene s drahými kameňmi.

Aktuálnym trendom sú platinové prstene alebo zlaté prstene s perlami. Krásnou voľbou sú prstene zo žltého zlata s osadenými zirkónmi.

Zlaté prstene, ktoré sú vhodné ako úžasný darček:

Romantický prsteň z ružového zlata
Prsteň s bielou perlou
Exkluzívny prsteň so zirkónmi

Zlaté prívesky

Zlaté prívesky sú ideálny sviatočný šperk. Prívesky sú aj symbolom nežnej lásky. Zlaté prívesky sa nosia najbližšie k srdcu. Krásne prívesky sú vyrobené zo žltého, bieleho a obľúbeného ružového zlata. Prívesky sú tip na darček pre priateľku, dcéru, manželku alebo inú výnimočnú ženu vo Vašom živote.

Prívesok obohatený žiadanými zirkónmi je aktuálny módny hit.

Zaiste vás okúzlia aj tieto prívesky:

Prívesok zo žltého zlata srdce strom života.
Prívesok anjelik
Zlatý prívesok srdiečko