Príďte a zažite nádherný večer plný emócii. Činnosť, ktorá k nám prichádza z východnej kultúry sa spojila s dobrou myšlienkou a pomôže chorým deťom.

foto: lampionpriania.sk

Už dnes môžete od 17.00 h na plážovom kúpalisku (vstup od ZARES-u) zažiť nevšedný zážitok. Konkrétne ide o hromadné vypúšťanie lampiónov, ktoré vám možno splnia aj želanie – podujatie sa totiž odohráva pod heslom „Magický večer želaní a prianí“. Kúpou „magického lampiónu“ tiež prispejete nadácii Lions Club Banská Bystrica – Dixon a pomôžete tak postihnutým deťom prežiť krajšie Vianoce. Okrem hlavného programu je pripravená tiež tombola a občerstvenie. Najdôležitejší je však dobrý pocit z pomoci iným a prežitie krásneho a nevšedného zážitku.

V prípade, že si dnes nenájdete čas a máte záujem o podobný zážitok, ďalšiu šancu budete mať o dva dni – 4. decembra od 16.30 – 19.30 h v Europa shopping center. Práve v tento deň totiž nezisková organizácia ŽELAJ SI organizuje po veľkom úspechu v Bratislave ďalší Deň lampiónov a želaní, a to v Banskej Bystrici. Príďte si aj vy pustiť svoj sen do neba a zároveň sumou za kúpu lampiónu dopomôžete splniť sen chorému dieťaťu.