Potrpíte si na značku no neradi vyhadzujete peniaze do vzduchu? Záleží vám na pohotovom servise a profi poradenstve, ktoré šetrí čas a pomáha pri voľbe správneho produktu? Patríte k tým, ktorí si cenia čas nadovšetko a strážia si výdavky, no zároveň dbajú na kvalitu?

SONY DSCNízka cena, to je silný faktor, ktorý zvábi ku kúpe i nepotrebných výplodov modernej výrobnej mašinérie. Kúpiť však výhodne produkt, ktorý nám bude uľahčovať existenciu v čase a priestore, a pomáhať v rýchlom jednaní, to je kumšt. Ak aj vy premýšľate o tom, ako sa dostať k výkonnému PC a neprísť pri tom o gate, nemusíte si viac lámat hlavu. Vaše harmonické predstavy sa zhmotnia zadovážením si repasovanej techniky.

Repasovaný notebook nie je obstarožná mašina

Repasy nie sú produkty vyradené, ale plne funkčné a poctivé stroje, ktorých kúpa je naviac spojená so zodpovedným správaním sa voči prírode. Mnohokrát sa dostanete k značkám a typom, ktoré na slovenskom trhu nie sú bežné. Ponúkajú sa vysoké modelové rady, ktorých výhodou je nielen ich cenová dostupnosť, ale aj garancia funkčnosti a dlhej životnosti. Na repasy sa dokonca vzťahuje dvojročná záruka. Keď k tomu pridáme nevšednosť, pevnú konštrukciu, súčiastky stvorené na vysokú záťaž, stabilnú podporu a špičkovú distribúciu, máme tu kvalitný produkt, ktorý vás finančne nezruinuje a podporí aj v ťažkých dňoch. Investované prostriedky sa odrazia na vašej činorodosti a získate nezlomný PC – bežca na dlhé trate. Renovovaná technika totiž predstavuje overený produkt, testovaný tak, aby fungoval spoľahlivo, správne a najmä dlho.

banner-letak-1

Nevyčkávajte a nechajte sa uniesť výhodnou 72%-tnou zľavou na PC techniku. Využite aktuálnu akciovú ponuku – ceny už nižšie nepôjdu. Ponuka platí len do vyčerpania skladových zásob alebo do konca júna 2015.

Dosť bolo žihľavovej polievky, výkonný PC môžete zohnať za zlomok pôvodnej ceny už dnes. Pokiaľ si nie ste istí výberom, nechajte si poradiť od odborných predajcov, ktorí sú s repasmi v každodennom styku a pomôžu vám pružne sa zorientovať v predanom sortimente.

Volajte na číslo 048/399 60 30, nakupujte na www.gigacomputer.sk alebo navštívte našu predajňu na adrese Horná 18 v Banskej Bystrici.

Budeme sa na vás veľmi tešiť 🙂