Portál Zlacnene.sk Vám každý deň prináša najlepšie ponuky z akčných letákov. Každý deň tu nájdete tisícky produktov za zvýhodnenú cenu! Vďaka Zlacnene.sk šetria na svojich nákupoch stovky tisíc obyvateľov z celého Slovenska, pridajte sa k nim aj Vy. Letákové ponuky sa aj na Slovensku stali bežným spôsobom podpory predaja, prečo to teda nevyužiť a platiť zbytočne vysoké ceny?

Na Zlacnene.sk nájdete zvýhodnené ponuky tovaru z veľkého počtu kategórií, či už ide o potraviny, alkohol, nábytok, športové potreby, textil, hobby náradie, drogériu, parfumy, elektroniku či hračky.

Medzi predajcov, ktorých letákové ponuky Zlacnene.sk sledujú patria okrem iného Kaufland, Tesco, BILLA, JYSK, Tescoma, Tchibo pod.

Prehľad ponúk z akčných letákov je Vám na Zlacnene.sk k dispozícii ako v podobe náhľadov na elektronické letáky, tak v podobe prehľadu tovaru triedeného do tematických kategórií, napr.

Ukážka náhľadu na elektronický leták

Ukážka prehľadu zlacneného tovaru z kategórie Mliečne výrobky

Najväčšie výhody Zlacnene.sk oproti klasickým papierovým letákom

  • Nie ste viazaní na predajcu, ktorí Vám doručujú letáky do poštovej schránky.
  • Máte prehľad o zľavách na jednotlivých pobočkách obchodníkov.
  • Ľahko a rýchlo dokážete porovnať výhodnosť ponúk viacerích obchodníkov na rovnaký tovar.
  • Ľahko si vyhľadáte najbližšiu predajňu obchodníka, ktorý má v akčnej ponuke tovar z Vášho nákupného zoznamu.
  • Vďaka tematicky triedeným zoznamom zlacneného tovaru rýchlo nájdete alternatívu k tovaru z Vášho nákupného zoznamu, ktoré práve nie je v akčnej ponuke.
  • Denne aktualizované informácie.

Priemerná slovenská rodina dokáže ušetriť vďaka nákupom v letákových ponukách až stovky eur mesačne, prečo by ste o podobnú sumu nemohli znížiť svoje výdavky na nákupy potravín aj Vy? Navštívte ešte dnes Zlacnene.sk a pozrite sa, ktoré položky z Vášho nákupného zoznamu je možné teraz nakúpiť s výraznou zľavou.