Posledný turnaj letnej prestávky malého futbalu vyhralo mužstvo Sásovských píl. Z Motor Cup-u si odniesli najväčšiu čiastku z celkovej sumy 300 eur.

Na turnaji sa zúčastnilo 12 mužstiev, ktoré boli rozdelené do troch základných skupín a už v tejto fáze sa zrodilo niekoľko prekvapení na úkor favoritov.

V prvom štvrťfinálovom zápase sa odohral napínavý futbalový súboj medzi 1. FC Multivitamín a prekvapením turnaja Red Dragons zložených z členov Hasičského zboru. Po tesnej výhre 1:0 sa z postupu tešili hráči Multivitamínu.  Z druhej dvojice Sásovské píly a AS v Rume bol úspešnejší prvý menovaný tím. V ďalšom duely ťahali za kratší koniec mladíci z FK Plus, ktorý podľahli Šachovému krúžku 2:4. V poslednom štvrťfinálovom zápase sa medzi mužstvami Sršňov z Brezna a Celebrities zrodila remíza, no v penaltovom rozstrele boli nakoniec úspešnejší druhí menovaní.

Prvé semifinále medzi Multivitamínom a Šachovým krúžkom bol súbojom ako sa patrí. Padlo veľa gólov a hráči predviedli niekoľko zaujímavých individuálnych akcií. Po tesnom výsledku 5:4 sa musel s vidinou celkového prvenstva rozlúčiť Šachový krúžok. V druhom duely nebolo taktiež o góly núdza, ale padali iba do jednej siete a z vysokého víťazstva sa radovali Sásovské píly.

V súboji o bronz boli úspešnejší hráči Šachového krúžku a odniesli si odmenu 50 eur. Vo finále sa 1.FC Multivitamín ťažko presadzoval cez skúseného súpera, a tak sa z prvenstva a 150 eurovej odmeny tešili futbalisti Sásovských píl.

Súčasťou turnaja bola opäť aj dámska súťaž v kopaní penált z polovice ihriska na prázdnu bránu, víťazka si odniesla poukážku v hodnote 30 eur do reštaurácie Mamut.

Výsledky zápasov:
Zápas o 11.miesto:
VKK – FD Mančaft 2:3
Góly: Zlevo, Kibo –Fischer, Dúbrava, Vereš

Zápas o 9.miesto:
D.P.H. – Capanegra 1:4
Góly: Srnka – Bebo 2x, Výboh, Kmeť

Štvrťfinále:
1. FC Multivitamín – Red Dragons (Hasiči) 1:0
Góly: M. Uhrín

Sásovské píly – AS v Rume 5:2
Góly: Šaliga 2x, Vidiečan 2x, Marko – Vágner, Maruniak

FK Plus – Šachový krúžok 2:4
Góly: Miškuf, Cimerman – Ma. Majling 2x, Mi. Majling, Kučera

Sršne – Celebrities 2:2, 2:3 na p.k.
Góly: Harvan, Pobožný – Patráš, Belko 2:3 na p.k.

Semifinále:
1. FC Multivitamín – Šachový krúžok 5:4
Góly: Uhrín 2x, Chmelík 2x, Babjak – Ma. Majling 2x, Kučera 2x

Sásovské píly – Celebrities 7:1
Góly: Kováč 2x, Vidiečan 2x, Lipták 2x, Marko – Tuharský

O 3. miesto:
Šachový krúžok – Celebrities 7:4
Góly: Majling 2x, Kučera 2x, Figúr 2x, Vajda -Tuhársky, Belko, Odler,Tišliar

Finále:
Sásovské píly – 1. FC Multivitamín 7:1
Góly: Kováč 3x, Šeliga 2x, Vidiečan, Lipták – Babjak

Rozhodovali Faško a Dírer.