Dámske sandále s remienkami boli skutočným hitom roku 2021 a nič nenasvedčuje tomu, že by tak skoro vyšli z módy. Aké sa oplatí kúpiť v tejto sezóne? Pozrite si modely ideálne na jar a leto 2022!

Módne sandále s remienkami na platforme

Hrubé platformy sú stále veľmi obľúbené a sú dostupné v obchodoch aj v letnej edícii. Sú pohodlné a perfektne sa hodia k odhaľujúcim členky nohaviciam a vzdušným šatám.

Dnes sú dámske sandále na platforme dostupné v predajniach v dvoch verziách – na hrubej robustnej podrážke s jasne definovaným dezénom a na dámskej platforme v kombinácii s vysokým opätkom.

Ako každý rok budú dobrou voľbou aj espadrilky na platforme. Vďaka slamenej podrážke sa perfektne hodia k letným štylizáciám v námorníckom štýle.

Pohodlné sandále s remienkami a blokovým podpätkom

Blokový podpätok je skutočným módnym hitom, takže keď hľadáte štýlové sandále, tento model bude trefou do čierneho.

Široký blokový podpätok v kombinácii s remienkami pôsobí efektne a poskytuje vysoký komfort. Takéto topánky budú vyzerať skvele k šatám v štýle boho alebo džínsom s rozstrapkanými nohavicami.

V predajniach nájdete modely na vysokých stĺpikoch, dosahujúcich 9 cm, ako aj na nižších a stabilnejších bločkoch s výškou 5 cm.

Dámske sandále s vysoko viazanými remienkami

Topánky s remienkami zaviazanými okolo nôh dokonale zodpovedajú módnym trendom roku 2022. Takéto originálne dámske sandále je možné zakúpiť s plochou podrážkou aj s podpätkami.

Oplatí sa zvoliť kožené dámske sandále s viazanými remienkami, ktoré sú vďaka použitiu prírodných materiálov veľmi odolné a pohodlné.

Dámske sandále s viazaním vyzerajú dobre v mnohých štýloch, napríklad k splývavým šatám alebo k džínsovým šortkám. Dokonalým doplnkom k letným kompletom budú tie v neutrálnej, béžovej alebo hnedej farbe.

Sandále s remienkami v minimalistickom štýle

Minimalistická obuv je stále veľmi populárna. Moderné modely vo farbách ako béžová alebo čierna sú univerzálnym doplnkom ženského šatníka.

Pri hľadaní dokonalého páru hľadajte kožené sandále s remienkami dokola členkov a na špičke. Vďaka svojmu jednoduchému tvaru sa dokonale hodia prakticky ku každému štýlu.

V tomto variante si môžete kúpiť aj lodičky, ktoré sa budú perfektne hodiť k formálnym kompletom, ako aj k významným udalostiam. Farebné modely, aj tie ozdobené kovovými pútkami na remienkoch, nájdete v internetovom obchode s obuvou.

Efektné sandále so zdobenými pásikmi

Ak máte naopak radi topánky, ktoré sú ozaj viditeľné, všimnite si sandále so zdobenými remienkami.

Tie so šperkovými doplnkami, ako sú lesklé kamene a strieborné a zlaté detaily, budú vyzerať skvele k šatám na párty a večierky.

Ak máte radi štylizácie s pazúrom, zvoľte sandále s nitmi a retiazkami v rockovej atmosfére. Milovníčky boho štýlu môžu siahnuť po sandáloch na vysokom opätku so zapletenými prúžkami v etnickom štýle.