cinemaxPredposledný augustový týždeň prichádza Cinemax opäť vo štvrtok s ďalšími premiérami filmov. Od 20. augusta si môžete pozrieť v premiére skutočný príbeh Rytmusa vo filme Rytmus Sídliskový sen a film Darček. V utorok, 25. augusta Cinemax prinesie exkluzívnu predpremiéru filmu Griswoldovci.

RYTMUS SÍDLISKOVÝ SEN

rytmusPrvé reakcie divákov po zhliadnutí filmu na kontrolných projekciách sú vzácne rovnaké. Silné emócie, výraz prekvapenia, že videli niečo neočakávané a potom vzápätí otázka: “To vám Rytmus dovolí zverejniť?” Film teda určite nie je pomníčkom Rytmusovej “slávy”, ani retrospektíva jeho tvorby, ani nič načo je divák zvyknutý z filmov o zaslúžilých umelcoch. Filmom odkrývame zložité vzťahy rodiny, ktorých je v Čechách a na Slovensku stále viac. Rodiny, kde každý jej člen má iné priezvisko, kde musíte používať prívlastky nevlastný, vlastný či biologický ale najmä rodiny, ktorá 38 rokov zápasí s rasizmom okolia ale paradoxne aj s láskou v jej vnútri. Napriek tomu sa z rómskeho čašníka vyrastajúceho v “gádžovskej” rodine stala za 8 rokov nakrúcania filmu známa osobnosť, idol mládeže. Vydáva albumy v desaťtisícových nákladoch, bol porotca Superstar a na internete jeho videá zhliadlo viac ako 200 miliónov užívateľov. Intímne spovede Rytmusových najbližších vykreslia komplikovanú skladačku jeho komplikovanej osobnosti. V Rytmusom živote si mnohí z vás nájdu aj ten svoj príbeh. Pochopia, že sídliskový sen nie je o drahých autách, retázkach a hodzinách, ale o niečom úplne inom.

DARČEK

darcekMôžete naozaj prejsť celým životom a nikomu neublížiť? Niekto si to ani nemusí všimnúť, neuvedomíte si to… ale niekde môže byť niekto, kto Vám to nikdy neodpustí a nezabudne. Simon (Jason Bateman) a Robyn (Rebecca Hall) sú mladý manželský pár, ktorých život sa odohráva presne podľa plánov a predstáv. Až do dňa pokiaľ stretnú Gorda (Joel Edgerton), Simonovho dávneho známeho zo strednej školy. Od tej chvíle sa ich život začína pomaly ale isto rozbiehať po desivom a šialenom tobogane. Po niekoľkých ďalších náhodných stretnutiach Simon a Robin začínajú byť z Gordonovho chovania a slov znepokojení. A navyše sa začnú objavovať záhadné dary, vďaka ktorým sa začnú objavovať podivné tajomstvá z minulosti. A Robyn sa tak nie len dozvedá znepokojivú pravdu o tom, čo sa odohralo pred dvadsiatimi rokmi medzi Simonom a Gordonom, ale predovšetkým stojí pred nečakanými otázkami. Ako naozaj poznáme nám najbližších ľudí? Je dávna minulosť navždy už len minulosť?

Griswoldovci_PP_A4_CNMXGRISWOLDOVCI – EXKLUZÍVNA PREDPREMIÉRA

Na vaše bránice čoskoro zaútočí ďalšia generácia známej filmovej rodinky Griswoldovci. V hlavných úlohách filmu Griswoldovci od New Line Cinema, sa predstavia Ed Helms („The Hangover“ filmy) a Christina Applegate („Anchorman“ filmy), ktorí zoberú rodinu na cestu, kde spoločne zažijú ďalšie bláznivé dobrodružstvo.

Film je debutom dua Jonathan Goldstein & John Francis Daleys. Rusty Griswold sa podľa vzoru svojho otca rozhodne pre upevnenie rodinných väzieb, rozhodne sa prekvapiť svoju ženu Debbie a ich dvoch synov Jamesa a Kevina a zobrať ich do najobľúbenejšieho amerického zábavného parku Wally World.

RW_TheWall_A4ARTMAX KONCERT – ROGER WATERS THE WALL

(Utorok 29.9.2015 o 20:00)

Roger Water The Wall je hudobno-zážitková road movie, ktorá zachytáva svetové koncertné turné zakladajúceho člena legendárnej britskej skupiny Pink Floyd v rokoch 2010 až 2013. Zábery, zhotovené v troch mestách na dvoch kontinentoch, putujú medzi 150 metrov dlhým javiskom a zákulisím, z ktorého všetko exkluzívne komentuje sám Waters. Divákom sa naskytne pohľad na úchvatnú hudobnú a vizuálnu show, v ktorej nechýba pyrotechnika, bohaté projekcie a pred zrakmi rastúca monumentálna stena. Waters pri tvorbe ohromujúcej rock´n´rollovej show doslova zhmotnil vlastnú imagináciu a protivojnové vízie – rovnako ako pôvodný dvojalbum rockovej opery z roku 1979 nesie aj film silné pacifistické posolstvo a stopuje Watersovu osobnú minulosť, ktorú tvrdo zaťažila otcova a dedkova smrť vo svetových vojnách.

LABUTIE JAZERO – REPRÍZA

CNMX_jazero_A4(2)Labutie jazero, rozhodne najlepší z romantických baletov,  je podmanivým príbehom krásnej ženy, ktorá sa zmení na labuť, a srdcervúcou poctou sile lásky. Labutie jazero je aj dokonalou syntézou choreografie a hudby a hoci sa Čajkovskij jeho slávy nedožil, baletná hudba, ktorú zložil, sa stala synonymom baletu ako takého, inšpirujúceho celé generácie tanečníkov a prenikajúceho do populárnej kultúry.

Využite možnosť kúpiť si lístok v predpredaji za 9,90 v deň konania baletu bude stáť 10,90! S lístkom z akéhokoľvek predchádzajúceho predstavenia Artmax balet, alebo Artmax opera získavate jednorazovú zľavu 0,70 €! Vo vašom kine na vás čaká prípitok, pohodlné sedenie, dokonalý zvuk a skvelý obraz! Vstupenky na Labutie jazero je možné zakúpiť na pokladniach jednotlivých kín, aj online.

Vstupné na balet Labutie jazero v predpredaji

plné vstupné 9,90 €, pre držiteľov Film karty CINEMAX 8, 90 € a pre držiteľov VIP karty CINEMAX 7, 90 €

Vstupné na balet Labutie jazero v DEŇ KONANIA AKCIE

plné vstupné 10, 90 €, pre držiteľov Film karty CINEMAX 9, 90 € a pre držiteľov VIP karty CINEMAX 9, 90 €

V novej sezónne pre vás multikino Cinemax pripravuje:

22. september – Romeo a Júlia (balet, Londýn, PRIAMY PRENOS)

5. október – Figarova svadba (operadýn, PRIAMY PRENOS)

10. november – Aida (opera, Sydney, záznam)

16. december – Luskáčik (balet, Londýn, PRIAMY PRENOS)

6. január – Carmen (opera, Taormina, záznam)

11. február – Trubadúr (opera, Paríž, PRIAMY PRENOS)

21. marec – Boris Godunov (opera, Londýn, PRIAMY PRENOS)

6. apríl – Giselle (balet, Londýn, PRIAMY PRENOS)

25. apríl – Lucia z Lammermooru (opera, Londýn, PRIAMY PRENOS)

26. máj – Capuletiovci a Montecchiovci (opera, Barcelona, PRIAMY PRENOS)

27. jún – Werther (opera, Londýn, PRIAMY PRENOS)

Vstupenky na balet ROMEO A JÚLIA a na operu FIGAROVA SAVDBA sú už v predaji na pokladniach kín CINEMAX BANSKÁ BYSTRICA, BRATISLAVA, KOŠICE, NITRA, POPRAD, TRENČÍN, TRNAVA a ŽILINA.

Okrem toho v multikine Cinemacx: Malý dráčik 2D, V hlave 2D aj 3D, Nesmrteľný, Mission: Impossible – Národ grázlov, Bojovník, Magic Mike XXL, Macík 2, Mimoni 2D aj 3D, Jurský svet 3D,Fantastická štvorka a Krycie meno U.N.C.L.E.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www-cine-max.sk,