Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici potrebuje nové zdravotné sestry. Potenciálne nové kolegyne sa v nemocnici rozhodli osloviť aj špeciálnym videom.

Nielen súčasná mimoriadna záťaž na nemocnice v súvislosti s celosvetovou pandémiou, ale aj dlhodobá snaha tunajšej nemocnice o posilňovanie personálnych kapacít jednotlivých oddelení, stojí za novou náborovou kampaňou.

Banskobystrická Rooseveltova nemocnica hľadá do svojich radov zdravotné sestry. Na oslovenie sestier, ktoré by mohli rozšíriť rady pracovníkov u najväčšieho zamestnávateľa v meste, využíva nemocnica aj špeciálne video.

V tom prezentuje benefity, ktoré sestrám, ktoré budú prijaté do zamestnania v Rooseveltovej nemocnici, ponúka.

„Byť zdravotnou sestrou je náročná a v mnohom neviditeľná práca. My to vieme, vážime si vašu prácu a neustále rozširujeme kolektív sestier. Poď pracovať s najlepšími špecialistami s modernými metódami liečby,“ vyzýva nemocnica na sociálnej sieti.

Novým zdravotným sestrám Rooseveltova nemocnica ponúka napríklad náborový príspevok do výšky 1-tisíc eur, týždeň dovolenky navyše, dobu neurčitú už po jednom roku či vlastnú materskú školu pre deti zamestnancov nemocnice.

Záujemkyne a záujemcovia o túto pozíciu môžu svoje životopisy zasielať na adresu nos@nspbb.sk.