Vedeli ste, že nezdravý životný štýl alebo iné zdravotné problémy sa môžu prejaviť aj vo vašom intímnom živote? Reč je o opakovaných problémoch s erekciou. Prezradíme vám, kde nájdete účinné riešenie.

Problémy s erekciou

Nedostatočné stoporenie penisu pri pohlavnom vzrušení sa v súčasnosti vyskytuje tak u starších ako aj u mladších mužov. Tento fakt je spôsobený rýchlym životným štýlom, nedostatkom pohybu a množstvom stresu. Problémy s erekciou bývajú tiež dôsledkom nezdravého stravovania, nadmernej konzumácie alkoholu a fajčenia. U starších mužov môže byť vyvolaný tiež poklesom tvorby mužských hormónov.

Problémy s erekciou môžu vyvolať aj niektoré ochorenia. Najmä zápalové ochorenia pohlavných orgánov, nedostatočná funkcia žliaz a niektoré poruchy nervovej sústavy. Na kvalitu erekcie má vplyv aj vysoký krvný tlak. Zo známych ochorení je to ďalej roztrúsená skleróza, Parkinsonova choroba, niektoré kardiovaskulárne ochorenia a cukrovka. Dlhodobé problémy s erekciou je potrebné riešiť bez zbytočného odkladania. Mohlo by to viesť k nezhodám vo vzťahu a tiež k psychickým problémom.

Hľadáte účinné riešenie na zlepšenie erekcie?

Pre zlepšenie erekcie budete najskôr potrebovať zmeniť váš životný štýl. Zamerajte sa na zdravé stravovanie s dostatkom ovocia a zeleniny. Nezabúdajte na pitný režim. Doprajte si tiež čas na relax a najmä na pohyb.

Ak problémy pretrvávajú dlhší čas, neváhajte s návštevou u odborníkov. Odporúča sa navštíviť psychológa alebo sexuológa. Na očakávané zlepšenie erekcie nájdete na trhu vhodné výživové doplnky. Odporúčame vám orientovať sa na výživové doplnky na prírodnej báze. Obsahujú výťažky z byliniek, aminokyseliny a vitamíny. Keďže sa na trhu nachádza aj mnoho nekvalitných alternatív, pred kúpou sa presvedčte, že tabletky boli schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.