Na Severnej ulici v Banskej Bystrici vzniká nový projekt Rezidencia Severná, ktorý ponúkne atraktívne byty a nadčasovú architektúru využívajúcu zaujímavé prvky slovenského folklóru. Samotní budúci obyvatelia budú môcť ťažiť z nízkoenergetického štandardu bytov i výbornej polohy.

Rezidencia Severná zaujme na prvý pohľad svojou univerzálnou architektúrou, ktorá je ozvláštnená tradičnými folklórnymi prvkami. Nielen vonkajší vzhľad však projekt odlišuje. Ponúka totiž moderné účelné dispozície a typológie bytov, ktoré poznáme najmä zo zahraničnej architektúry.

Predaj bytov v Rezidencii Severná  zastrešuje spoločnosť XEMAR a bližšie informácie vám poskytnú kedykoľvek na čísle 0911 511 256.

Byty spĺňajú nízkoenergetické štandardy a ďalšie ekologické normy, ktoré z bývania v Rezidencii Severná urobia udržateľné bývanie nielen s ohľadom na využité zdroje, ale aj úsporu prevádzkových nákladov. A to je v súčasnej dobe jeden z najdôležitejších aspektov.

Rezidencia Severná už čoskoro ponúkne dvojizbové byty s výmerami do vyše 59-metrov štvorcových, trojizbové byty s výmerami od 72 do takmer 90 metrov štvorcových a štvorizbové byty o výmere od 99 do 117 metrov štvorcových. V komplexe sa bude nachádzať aj jeden 5-izbový byt o výmere takmer 146 metrov štvorcových.

Byty budú navyše disponovať terasami či balkónmi, viaceré oboma. K dispozícii budú vonkajšie parkovacie miesta i možnosť bezpečného státia v uzatvorenom parkovacom dome pod dohľadom kamerového systému.

V Rezidencii Severná je možné vybrať si z rozličných unikátnych dispozícií bytov. Svoje ideálne miesto pre život tu tak nájdu mladé rodiny i ľudia vyhľadávajúci priestranné byty s veľkými terasami a peknými výhľadmi.

Realitná spoločnosť XEMAR, zastrešuje kompletný servis predaja bytov v Rezidencii Severná.

Budúci obyvatelia budú môcť ťažiť z výbornej dostupnosti občianskej vybavenosti a blízkej zastávky MHD, či pešej blízkosti samotného historického jadra mesta.

Zároveň je len niekoľko stovák metrov od budovy priame napojenie na rýchlostnú cestu, čím sa obyvatelia ľahko vyhnú zápcham v centre mesta.

Ďalšie informácie o projekte Rezidencia Severná získate na webe xemar.sk alebo telefonicky na čísle 0911 511 256.