Udržateľná ekonomika si žiada opravy starších vecí namiesto búrania a výstavby úplne nových. Toto platí samozrejme aj pre oblasť stavebníctva.

Opravy a rekonštrukcie plochých striech je špecifická služba na ktorú sa orientujú niektoré stavebné firmy. Jednou z nich je aj spoločnosť StrechySK. Už od svojich začiatkov sa zameriava práve na tento segment výstavby a opráv striech. A je to už naozaj dlho. Svoju činnosť začala už v deväťdesiatych rokoch minulého storočia. Na kvalitu stavby dohliada vždy aj majiteľ firmy ktorý osobne garantuje požadovanú kvalitu.

Spoločnosť pôsobí prevažne na severe Slovenska ale nie výhradne. V prípade záujmu o opravu hydroizolácie plochej strechy, cenu alebo ďalšie informácie navštívte ich web. Na strednom Slovensku zase pôsobí firma Finalis. Rekonštrukcia bytu v Banskej Bystrici, Zvolene a okolí je hlavnou činnosťou tejto stavebnej firmy.

Najčastejšie sa prerábajú bytové jadrá, kúpeľne, kuchyne a vstupné chodby. Ideálne z pohľadu klienta je ak sa ale robí naraz rekonštrukcia celého bytu nakoľko sa jedná o časovo náročný proces a je dobré mať všetko spravené na jeden raz. Absolvovať rekonštrukciu zvyšných izieb o pár rokov neskôr nie je najvhodnejšie. Vždy ale záleží od požiadaviek klienta. Je dobré sa informovať aj na rôzne akcie ktoré sa niekedy aj v tomto biznise vyskytujú.