Quantcast

Virtuálna prehliadka:
https://virtualneprehliadky.dodomceka.sk/1578

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný podkrovný byt v meste Banská Bystrica, na ulici Mládežnícka. 2-izbový byt sa nachádza na 5/5 poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 44,64 m². K bytu patrí zastrešená lodžia orientovaná na východ. Parkovanie pri bytovom dome je verejné.

Byt prešiel v roku 2015 kompletnou rekonštrukciou a pozostáva z chodby, spálne, komory, obývacej izby spojenej s kuchyňou a kúpeľne s WC. V obytných miestnostiach a v kuchyni je plávajúca laminátová podlaha. V kúpeľni a je položená dlažba. Byt má murované jadro a sú v ňom osadené strešné euro okná so žalúziami a plastové okná v rámci lodžie.
Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením. Na radiátoroch sú osadené merače tepla.

Súčasťou predaja nehnuteľnosti je aj zariadenie viď virtuálna prehliadka v inzeráte. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, vstavané spotrebiče t.j. indukčná varná doska, digestor, elektrická rúra, umývačka riadu a stôl. Súčasťou obytnej kuchyne je aj obývací kút s rohovou pohovkou a biokrbom. V kúpeľni sa nachádza klasická vaňa, umývadlo so zrkadlom, práčka a toaleta. Spálňa disponuje vstavanou šatníkovou skriňou a manželskou posteľou.

Viac informácií o zariadení nehnuteľnosti Vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Panelový bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete – elektrina, voda, kanalizácia, rozvody médií. Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej prebehlo zateplenie, nová fasáda a výmena okien a vchodových dverí. Orientácia bytu je: obývacia izba a kuchyňa – východ. Bytový dom nemá energetický certifikát.

Poloha bytového domu v mestskej časti Fončorda, patrí z hľadiska lokality k vyhľadávanej časti mesta s dostupnosťou do cca 5 min. motorovým vozidlom do úzkeho centra mesta, Banská Bystrica. Občianska vybavenosť je výborná, v okolí sú školy, škôlky, obchody, športové ihriská, štadión, plaváreň a mnohé iné.

Výhody nehnuteľnosti:

– priestranná lodžia,
– kompletná rekonštrukcia,
– tiché prostredie,
– zariadený,
– výborná občianska vybavenosť.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 bude pre ohliadky platiť:
– obhliadky vykonávame s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia).

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1578

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská
Telefón: 0915 870 556
Cena: 105 000 €