Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na prenájom slnečný 2-izbový byt v obľúbenej v lokalite mestskej časti Fončorda, ktorý sa nachádza na ulici Okružná. Byt je situovaný na 4.poschodí panelového bytového domu bez výťahu. Celková plocha bytu je 56,50 m².

Nehnuteľnosť s výhľadom do zelene pozostáva zo vstupnej haly, kúpeľne, samostatnej toalety, kuchyne, obývacej izby s jedálenským kútom, spálne a menšej odkladacej miestnosti. Byt sa prenajíma zariadený.

Súčasťou kúpeľne je vaňa umývadlo so zrkadlom a práčka. V rámci kuchyne je to kuchynská linka a elektrospotrebiče t.j. chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, el. rúra a plynová varná doska. Obývacia izba so spálňou sa prenajímajú zariadené resp. viac info v realitnej kancelárii. Orientácia bytu je na juh.

Nehnuteľnosť je voľná k prenájmu od začiatku augusta 2022.

V cene nájmu sú zahrnuté mesačné poplatky za energie. Internet a TV programy od UPC sú taktiež v cene nájmu. Záujemca hradí k platbe za prvý mesiac aj depozit vo výške 1500 EUR.

Parkovanie pred domom je verejné. Nehnuteľnosť sa nachádza vo vzdialenosti do 6 minút autom od centra mesta Banská Bystrica.

Fotografie a pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné.

Výhody nehnuteľnosti:

– priestranná,
– zariadená,
– dobrá dispozícia a pekný dizajn,
– príjemná lokalita obklopená zeleňou,
– tiché prostredie,
– dobrá dostupnosť k občianskej vybavenosti.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Prenájom bytu sa ponúka prednostne dospelým pracujúcim osobám, záujemcom bez domácich zvierat a nefajčiarom.
Prenajímajúci si vyhradzuje právo prenajať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre prenájom nehnuteľnosti.

V prípade záujmu kontaktujte:
Mgr. Katarína Paukejeová
Kontakt: 0905 680 221
paukejeova.katarina@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1702

Kontakt

Meno: Mgr. Katarína Paukejeová
Telefón: 0944707882
Cena: 580 €