Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj garsónku v lokalite mesta Banská Bystrica, Pršianska terasa. Byt sa nachádza na 2. poschodí v novostavbe bytového domu s výťahom. Celková výmera bytu je 24,61 m².

Byt pozostáva zo vstupnej haly, kúpeľne a izby s kuchynským kútom. Podlaha v obytnej miestnosti a vstupnej hale je plávajúca, v kúpeľni je dlažba. Vykurovanie a ohrev vody je zabezpečovaný ústredným kúrením. Na radiátore je osadený merač tepla.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, ktorá v rámci predaja disponuje chladničkou, mikrovlnnou rúrou, nerezovým drezom a sklokeramickou varnou doskou.
Súčasťou vybavenia bytu je nábytok a zariadenie v nehnuteľnosti. V kúpeľni sa nachádza klasická vaňa, WC, umývadlo so zrkadlom a práčka. Ďalej sa tu nachádza manželská posteľ s úložným priestorom, skriňa, TV stolík a televízor, jedálenský stôl s barovými stoličkami viď virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti. Byt je orientovaný na západ.

Novostavba bytového domu na ulici Medená sa nachádza v blízkosti mestskej časti Radvaň s dobrou dostupnosťou k občianskej vybavenosti t.j. obchody, škôlka, pošta, administratívne budovy, školy, či reštaurácie.
Pršianska terasa patrí medzi najvyhľadávanejšie obytné lokality v meste Banská Bystrica. Je charakteristická pokojným slnečným prostredím obklopeným lesmi a panoramatickým výhľadom na mesto. Výhodou je výborná dostupnosť do mesta motorovým vozidlom a dobré napojene na diaľnicu. Dostupnosť MHD je priamo oproti bytovému domu. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú aj menšie potraviny a kaviareň.

Výhody nehnuteľnosti:

– výborná poloha,
– novostavba,
– kompletne zariadený,
– dobrá dostupnosť na diaľnicu.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1614

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Telefón: 0915870556
Cena: 69 900 €