Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj záhradnú chatku určenú na oddych od každodenného mestského života. Nachádza sa v krásnom prostredí záhradkárskej oblasti obklopenej lesom. Úžitková plocha chatky je 41,5 m² s celkovou výmerou pozemku 407 m².

Jedná sa o trojpodlažnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z obytnej miestnosti s kachlovou pecou na prízemí, podkrovnou izbou a kamennej pivnice. Strešná krytina je z pozinkovaného plechu. Konštrukcia chaty je drevená s murovanými základmi. Pivnica je postavená z kameňa.

V blízkosti pozemku sa nachádza potok a 50 m od chaty je prameň s pitnou vodou. Záhradná chatka je napojená na elektrinu. Kanalizácia, WC, studňa, pitná voda a plyn tu nie sú. Záhradkárska oblasť je uzavretá spoločným plotom. Príjazdová cesta k nehnuteľnosti je asfaltová. Parkovanie je možné pred záhradou.

Chatka je orientovaná na juhovýchod. Záhrada je slnečná počas celého dňa. Rovinatý terén pozemku umožňuje pestovanie. Nachádzajú sa tu ovocné stromy a menšie jazierko pre ryby.

Táto nehnuteľnosť je vhodná na sezónnu rekreáciu a záhradkárčenie. Nehnuteľnosť ponúka možnosti na oddych, grilovanie, či pestovanie. Toto miesto je pre všetkých, ktorí sa chcú odpútať od ruchu mesta na pozemku s dobrou dostupnosťou do Banskej Bystrice. Pár metrov od chatky sa nachádza aj autobusová zastávka.

Nehnuteľnosť energetický certifikát nemá. Záhradná chatka nemá súpisné číslo.

Originál pôdorysy, situáciu stavby a dokumentáciu vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Výhody nehnuteľnosti:

– elektrina v nehnuteľnosti,
– prameň pitnej vody v blízkosti chatky,
– rovinatý a slnečný pozemok,
– ovocné stromy a jazierko,
– kamenná pivnica,
– prístrešok s vonkajším krbom na opekanie,
– autobusová zastávka v blízkosti,
– asfaltová príjazdová cesta,
– 15 minút autom od Banskej Bystrice,
– turistické trasy v blízkom okolí,
– tiché prostredie, súkromie a príroda pod lesom.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1804

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská
Telefón: 0915870556
Cena: 29 000 €