Realitná kancelária MAXISS ponúka na predaj veľký rodinný dom v obci Badín pri Banskej Bystrici.

Rodinný dom je 3-podlažný a na prízemí sa nachádza vstupná chodba, 2 izby, technická miestnosť, pivnica. Na 1. poschodí sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa so špajzou , vstupná chodba a loggia a na 2. poschodí sa nachádzajú taktiež 3 izby, samostatná kuchyňa, špajza, vstupná chodba a balkón s loggiou.

Obhliadku Vášho nového domu môžete urobiť aj na tomto linku:
https://my.matterport.com/show/?m=hSmVY1LCRUc

Rodinný dom je vo veľmi dobrom technickom stave, murivo je murované z tehál o hrúbke 40 cm, vonkajšie úpravy povrchov sú brizolitové. Strešná krytina je vyhotovená z pozinkovaného plechu. Okná boli vymenené za nové plastové v časti s izolačným dvojsklom a v časti domu s izolačným trojsklom. Rozvody elektrickej energie sú v trubkách z medených káblov, vykurovanie bolo zrekonštruované v roku 2020 pričom plynový vykurovací kotol bol vymenený za nový v roku 2018.

Rodinný dom je vhodný pre väčšiu rodinu pretože je ho možné využiť ako 3 samostatné byty čo ponúkanú cenu robí ešte zaujímavejšou.

Pozemok patriaci k rodinnému domu je rovinatý a v jeho zadnej časti je postavená murovaná stavba taktiež vo veľmi dobrom technickom stave v ktorej je situovaná kuchynka, posedenie počas teplých letných dní ako aj skladová miestnosť.

V prípade Vášho záujmu Vám bezplatne vybavíme najvýhodnejší hypotekárny úver, prípadne financie na rekonštrukciu domu prostredníctvom nášho finančného poradcu.

Kontakt

Meno: Ing. Koloman Kovalík
Telefón: 0905 613 160
Cena: 320 000 €