Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v tehlovom dome v Banskej Bystrici na sídlisku Uhlisko. Byt sa nachádza na druhom poschodí a je orientovaný na severozápadnú stranu. Celková výmera podlahovej plochy bytu 31,53 m². K bytu patrí murovaná pivnica.

Byt pozostáva z jednej obytnej miestnosti a príslušenstva. Príslušenstvo bytu tvorí kuchyňa, chodba, kúpeľňa s WC, spací priestor a priestranná murovaná pivnica.

Byt prešiel v roku 2018 kompletnou rekonštrukciou, kedy bolo prerobené aj jadro. Informácie o zariadení nehnuteľnosti vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Bytový dom je napojený na inžinierske siete – elektrina, voda, kanalizácia a optika, bytový dom je zateplený. Za bytovým domom sa nachádza dostatok miest na parkovanie. K nehnuteľnosti sa predáva aj spoluvlastnícky podiel na pozemku patriaceho k domu.

Bytový dom nemá energetický certifikát.

Nehnuteľnosť sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite neďaleko centra mesta. K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. Nachádzajú sa tu potraviny, materská a základná škola, obchody, OC Terminal, železničná a autobusová stanica a iné. Doprava do centra mesta je dostupná aj s MHD, pričom cesta do centra je autom cca do piatich minút.

Výhody nehnuteľnosti:

– lokalita v blízkosti centra,
– dobrá orientácia,
– svetlý,
– kompletne zariadený,
– tiché prostredie,
– dobrá občianska vybavenosť.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre predaj nehnuteľnosti.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

V prípade záujmu kontaktujte:
Bc. Ivana Ruttkayová
Kontakt: 0908 921 894
ivana@ruttkayova.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1694

Kontakt

Meno: Bc. Ivana Ruttkayová
Telefón: 0908 921 894
Cena: 114 500 €