Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom na mesto a hory v meste Banská Bystrica. Nehnuteľnosť sa nachádza v lukratívnej štvrti s rodinnými domami obklopenej lúkami, na ulici Gerberová. Charakter pozemku je prevažne svahovitý, čo vytvára potenciál na výstavbu dvojpodlažného kaskádovitého domu s krásnym výhľadom. Celková výmera pozemku je 688 m².

Na pozemku sa nachádza prípojka na elektrinu, prípojka na verejný vodovod a kanalizácia. Príjazdová cesta k pozemku je asfaltová a popri ceste sa taktiež pripravuje nový chodník.

Územnoplánovacia informácia od mesta Banská Bystrica je na nahliadnutie v realitnej kancelárii.

V prípade záujmu Vám vieme na tomto pozemku sprostredkovať výstavbu nehnuteľnosti.

Bývanie na Graniari patrí v súčasnosti medzi najlukratívnejšie obytné lokality v meste Banská Bystrica. Lokalita je charakteristická rodinnou atmosférou. Výhodou je dobrá dostupnosť do mesta a výborné napojene na diaľnicu.

Okrem iného, tento pozemok charakterizuje ničím nerušené prostredie, či výhľad ako na dlani. Okolie je vyhovujúce pre rodiny, ktoré chcú bývať v dome, mať vlastný dvor a záhradu. Tiež pre tých, ktorí sa chcú odpútať od ruchu, no zároveň mať do mesta blízko. Nehnuteľnosť je vzdialená 3 minúty autom od centra mesta a všetky potrebné obchody a služby nájdete do 5 minút autom.

Výhody nehnuteľnosti:

– lukratívna lokalita,
– slnečný pozemok pripravený na výstavbu rodinného domu,
– pokojné prostredie,
– rozvody elektriny, vody a kanalizácia,
– asfaltová prístupová cesta a nový chodník,
– výpadová cesta na ďiaľnicu,
– 3 minúty autom do centra mesta,
– dobrá dostupnosť do centra mesta Banská Bystrica.

Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Na všetky ďalšie otázky Vám radi zodpovieme na našom telefónnom čísle. Ak nás nezastihnete okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre predaj nehnuteľnosti.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1794

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská
Telefón: 0915870556
Cena: 315 000 €