Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj slnečný 4-izbový byt s praktickou dispozíciou a presklenou lodžiou. Nehnuteľnosť sa nachádza v meste Banská Bystrica na ulici Tulská, v ničím nerušenej lokalite mestskej časti Fončorda. Celková rozloha bytu je 83,02 m² a patrí k nemu tiež pivnica v suteréne bytového domu.

Nehnuteľnosť sa nachádza na 4/4 poschodí zatepleného bytového domu bez výťahu.

Byt prešiel v roku 2014 čiastočnou rekonštrukciou vybavenia a rozvodov. Podlahy v kuchyni sú laminátové a v kúpeľni a pri vstupe je dlažba. Okná sú plastové. Nehnuteľnosť disponuje elektrickým vrátnikom. Pri vstupe a v spálni sa nachádzajú vstavané skrine. Kúrenie a ohrev vody sú zabezpečené ústredným kúrením.

Byt disponuje štyrmi obytnými izbami, kuchyňou, vstupom, menšou chodbou, šatníkom, kúpeľňou, samostatnou toaletou, lodžiou a pivnicou. Priestranná obývacia izba orientovaná na juhozápad sa stáva celodenným priestorom na oddych s rodinou.

Kuchyňa je zariadená kuchynskou linkou so sporákom, chladničkou a umývačkou riadu. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, práčka a umývadlo s odkladacím priestorom. Toaleta v byte je samostatná. Nehnuteľnosť sa ponúka čiastočne zariadená.

Viac informácií o rekonštrukciách, ktoré sa realizovali v nehnuteľnosti a o zariadení, ktoré je súčasťou predaja vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Bytový dom je napojený na rozvody vody, plynu, médií (optický internet), kanalizáciu a elektrinu. Taktiež prešiel rekonštrukciou v rámci zateplenia, obnovou spoločných priestorov.

Atmosféru okolia domu dopĺňa zeleň a terén upravený pre trávenie voľného času s deťmi v blízkosti bytového domu. V bezprostrednej blízkosti bytového domu je MHD.

Orientácia bytu je na juhozápad a na severovýchod.

Energetický certifikát nehnuteľnosť nemá.

K mestskej časti Fončorda patrí výborná občianska vybavenosť. Supermarket, reštaurácia, potraviny, základná škola, materská škola, či gymnázium. Rozmanitosť služieb je v okolí bytového domu je veľká. Táto 4-izbová nehnuteľnosť prináša komfortné mestské bývanie pre mladú rodinu. Kompletnú občiansku vybavenosť a ďalšie široké služby nájdete do 7 minút pešou chôdzou na Kyjevskom námestí a do 10 minút v centre mesta Banská Bystrica.

Výhody nehnuteľnosti:

– výborná dispozícia bytu,
– šatník,
– priestranné izby,
– samostatná kuchyňa
– veľká a slnečná obývacia izba,
– samostatná toaleta,
– nepriechodné spálne,
– čiastočná rekonštrukcia
– tichá a pokojná lokalita,
– slnečný byt
– zateplený bytový dom,
– tiché a komorné prostredie v okolí bytového domu,
– ihriská v bezprostrednej blízkosti bytového domu,
– MHD,
– výborná občianska vybavenosť.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1805

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská
Telefón: 0915870556
Cena: 179 000 €