Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v mestskej časti Podlavice, Banská Bystrica. Celková plocha bytu je 44,63 m². Byt sa nachádza samostatne na 3. podlaží kompletne zrekonštruovaného domu, ktorého súčasťou je celkovo päť bytov. V cene prenájmu je aj jedno súkromné parkovacie miesto.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, kúpeľne, kuchyne spojenej s obývacou izbou, spálne a jednej menšej miestnosti.

Nehnuteľnosť disponuje komplet novým zariadením t.j. nové plastové okná, interiérové dvere, plávajúca podlaha a nová dlažba v kúpeľni. V byte sa nachádza tiež dostatok úložného priestoru t.j. odkladací priestor vo vstupnej hale a skriňa na chodbe. Súčasťou kúpeľne je vaňa, umývadlo s odkladacím priestorom, práčka a toaleta. V rámci kuchyne je to nová kuchynská linka a zabudované elektrospotrebiče t.j. chladnička s mrazničkou, el. rúra, indukčná varná doska, umývačka riadu a digestor.

Obývací kút je zariadený sedačkou, s pekným výhľadom na mestskú časť Podlavice. Spálňa disponuje manželskou posteľou s matracmi, šatníkovou skriňou, komodou a odkladacím priestorom v perináku.

Orientácia bytu je na juhozápad.

Nehnuteľnosť je ihneď k nasťahovaniu. V cene nájmu sú zahrnuté mesačné poplatky za energie a internet. Záujemca hradí k platbe za prvý mesiac aj vratný depozit vo výške dvojmesačného nájmu.

Občianska vybavenosť v mestskej časti Podlavice je dobrá. Nachádzajú sa tu v pešej dostupnosti potraviny, obchody, nemocnica a iné.

Fotografie a pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Výhody nehnuteľnosti:

– kompletná nová rekonštrukcia,
– zariadený,
– súkromné parkovanie,
– zeleň,
– dobrá dostupnosť k občianskej vybavenosti.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1665

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Telefón: 0915870556
Cena: 580 €