Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na prenájom priestranný 1-izbový byt s pekným výhľadom v pokojnej lokalite mesta Banská Bystrica na ulici Internátna. Byt sa nachádza na 3. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Celková plocha bytu je 28,4 m² a patrí k nemu murovaná pivnica.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, kúpeľne s toaletou, kuchyne s jedálenským kútom a obytnej izby. Nehnuteľnosť disponuje kompletným zariadením. Má plastové okná, plávajúcu podlahu a murované jadro.

Súčasťou kúpeľne je sprchový kút, umývadlo a zrkadlo s odkladacím priestorom a toaleta. V rámci kuchyne je to kuchynská linka a elektrospotrebiče t.j. chladnička s mrazničkou, el. rúra, plynový sporák a digestor. Obytná izba je zariadená manželskou posteľou šatníkovou skriňou, a TV stolíkom. Orientácia bytu je na juh. Výhodou nehnuteľnosti je balkón a slnečná lodžia.

Byt sa nachádza v príjemnej obytnej lokalite s výhľadom do zelene.

V cene nájmu sú zahrnuté mesačné poplatky za energie, internet a TV. Záujemca hradí k platbe za prvý mesiac aj depozit vo výške dvojmesačného nájmu.

Nehnuteľnosť je dostupná na nasťahovanie od 18.októbra 2023.

Mestská časť Fončorda disponuje dobrou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, pošta, drogéria, reštaurácia a rôzne služby. Nehnuteľnosť je vzdialená do 5 minút motorovým vozidlom od centra mesta Banská Bystrica.

Fotografie a pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Výhody nehnuteľnosti:

– dve lodžie,
– zariadený,
– bezproblémové parkovanie,
– príjemná lokalita obklopená zeleňou,
– tiché prostredie,
– dobrá dostupnosť k občianskej vybavenosti.

Prenájom bytu sa ponúka prednostne dospelým pracujúcim osobám, záujemcom bez domácich zvierat a nefajčiarom. Prenajímajúci si vyhradzuje právo prenajať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre prenájom nehnuteľnosti.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1667

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská
Telefón: 0915870556
Cena: 460 €