Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj rodinný dom v Banskej Bystrici časť Rakytovce s dobrou dostupnosťou do centra mesta. Ide o jednopodlažnú drevostavbu typu Bungalov s pozemkom v rozmere 617 m², pričom celková plocha nehnuteľnosti je 154 m².

Úžitková plocha domu je 87,80 m². Nachádza sa tu vstupná hala – zádverie, samostatná toaleta, chodba, obývacia izba s kuchyňou s výstupom na slnečnú terasu, kúpeľňa s WC, špajza, technická miestnosť, spálňa a dve nepriechodné izby. Vstupné dvere do nehnuteľnosti sú bezpečnostné. Kúpeľňa disponuje sprchovým kútom, vaňou, WC a umývadlom. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi t.j. elektrická rúra, digestor, indukčná varná doska. Chladnička s mrazničkou je v komore.

Viac informácií o zariadení nehnuteľnosti Vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Novostavba bola skolaudovaná v roku 2014 je vykurovaná podlahovým kúrením a ohrev teplej vody je zabezpečený slnečnými kolektormi. V obývacej izbe sa tiež nachádza krbová pec na drevo. Podlahy v nehnuteľnosti sú v rámci obývacej izby, zádveria, toalety a v kúpeľne dláždené. V izbách a v chodbe je plávajúca podlaha. Ďalej sú tu plastové okná s izolačným trojskom, ktoré disponujú vnútornými žalúziami a žalúziami deň a noc. Internet je riešený optickým káblom.
Konštrukcia nehnuteľnosti je drevená, základy domu sú železobetónové s hydroizoláciou. Dom je zateplený. Strešná krytina je betónová BRAMAC a strecha je sedlová. Na streche sú umiestnené slnečné kolektory. Vodovod aj kanalizácia sú obecné. Na dvore za múrom je inštalovaná nádoba na zber dažďovej vody vo veľkosti 7m3, ktorá je využívaná na polievanie.

K nehnuteľnosti tiež prislúcha garáž, ktorá je súčasťou domu a je o výmere 18 m2, na podlahe je dlažba a disponuje s výsuvnou elektrickou bránou na ovládanie. Je v nej umiestnený zásobník s úložiskom tepla. Nehnuteľnosť disponuje slnečnou terasou orientovanou na západ, dvorom s rovinatým pozemkom, na ktorom sa nachádza Pizza pec a dvoma exteriérovými parkovacími státiami pred domom. Dom je oplotený okrasnými betónovými tvárnicami s kovanou výplňou. Brána do dvora je elektrická. Na dvore je položená zámková dlažba.

Ak hľadáte nehnuteľnosť s pekným výhľadom, s dobrým prístupom do mesta a v lukratívnej lokalite obklopenej zeleňou, tento dom je ideálna voľba. Orientácia nehnuteľnosti: na východ je vstup do domu a jedna izba, na juhozápad sú okná obývacej izby a spálňa a jedna izba sú orientované na západ.

Príjazdová cesta k nehnuteľnosti je asfaltová. Rodinný dom je vzdialený cca 10 minút motorovým vozidlom od občianskej vybavenosti v centre mesta.

Technická dokumentácia k vybaveniu nehnuteľnosti je na nahliadnutie v realitnej kancelárii.

Výhody nehnuteľnosti:

– novostavba v lukratívnej časti mesta,
– upravená záhrada,
– dobrá dispozícia,
– nepriechodné izby,
– slnečná nehnuteľnosť,
– dve toalety,
– pekný výhľad,
– vlastný dvor so slnečnou terasou,
– ekonomické riešenie kúrenia,
– náklady na bývanie cca 70,-€

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné..

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1682

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Telefón: 0915870556
Cena: 399 000 €