Quantcast

Aktuálna ponuka bytov, domov, nebytových priestorov či pozemkov v Banskej Bystrici a okrese Banská Bystrica priamo na BBonline.sk.

Byty, domy, pozemky, ale aj rekreačné nehnuteľnosti a nebytové priestory na bbonline.sk/reality.

Portál BBonline.sk prináša priestor na bezplatné uverejňovanie inzerátov realitných ponúk v regióne. Portál BBonline.sk denne navštívi cez 6-tisíc ľudí a pridanou hodnotou našej sekcie inzercie realít bude práve prepojenie na lokálny spravodajský obsah a to hneď vo viacerých podobách. Najzaujímavejšie ponuky vyberáme pravidelne do prehľadu najzaujímavejších realít publikovaného v rámci článkov na BBonline.sk, vybrané reality sú promované pri článkoch na BBonline.sk. Základné publikovanie inzerátov zostane vždy a trvale bezplatné.

Inzeráty je možné zaradiť do základných kategórií, uviesť najdôležitejšie údaje, pridať popisný text, vložiť prezentačné video zo služieb Youtube či Vimeo a ľubovoľný počet fotografií. Záujemcovia následne môžu zadávateľov kontaktovať či už cez uvedený telefonický kontakt alebo odoslaním formulára, ktorý sprostredkuje odpoveď priamo im na e-mail. Zadávateľ môže inzerát na základe zadaného hesla následne kedykoľvek spravovať – upravovať či zmazať.

Inzerát pridáte tu…

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na inzeraty@bbonline.sk.

Kontakt

Meno: BBonline.sk
Cena: Cena dohodou