Realitná kancelária DO DOMČEKA vám ponúka na predaj priestranný, moderný, 1 izbový byt v Slovenskej Ľupči. Byt sa nachádza na prízemí tehlového bytového domu. Celková plocha bytu je 53 m2. Patrí k nemu pivnica umiestnená vedľa bytu. Bytový dom bol postavený v roku 2013.

Byt pozostáva z 1 obytnej miestnosti, priestrannej kuchyne, kúpeľne s WC a vstupnej chodby. V byte bola v roku 2017 robená kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi a položená nová plávajúca podlaha v izbe, kuchyni aj chodbe. V priestrannej kúpeľni je dlažba. Výhodou je okno a radiátor v kúpeľni. V celom byte sú osadené plastové okná. Vchodové dvere sú bezpečnostné a protipožiarne. K bytu prislúcha aj časť pozemku za domom, kde sa nachádza detské ihrisko.

V kuchyni sa nachádza plynový sporák, elektrická rúra, chladnička, digestor. V kúpeľni sa nachádza vaňa, umývadlo a je spravená predpríprava na sprchový kút. V chodbe sa nachádza plynový kotol, ktorý zabezpečuje ohrev vody a kúrenie v byte, ku kotlu prislúcha termostat v izbe, ktorým sa dá nastavovať teplota a čas vykurovania.

Bytový dom bol postavený v roku 2013. Vchod do bytového domu má bezbariérový vstup a kamerový systém. Taktiež do bytu je bezbariérový vstup. Bytový dom disponuje všetkými inžinierskymi sieťami t. j. rozvod NN, plynovod, verejný vodovod a kanalizácia, káblová televízia. V dome je zavedený elektrický vrátnik.

Byt je priestranný, moderný, slnečný a teplý, pričom obytná miestnosť je orientovaná na juhozápad a kuchyňa je orientovaná na juhovýchod. Parkovanie je bezproblémové, na vyhradenom mieste priamo pred bytovým domom.

Slovenská Ľupča patrí k lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Nachádza sa tu materská a základná škola, pošta, obchody. V pešej vzdialenosti od domu sa nachádza MHD a vlaková stanica.

Nehnuteľnosť má energetický certifikát.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy pozemkov a miestností vo fotogalérii inzerátu sú ilustračné.

Výhody nehnuteľnosti:

– nový bytový dom
– nízke mesačné náklady
– priestranný a moderný
– výborná občianska vybavenosť,
– teplý,
– tiché prostredie,
– bezproblémové parkovanie
– vlastný kotol,
– spoluvlastníctvo na pozemku za domom

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Iveta Bereczová
Kontakt: 0904 112 775
bereczova.iveta@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1802

Kontakt

Meno: Ing. Iveta Bereczová
Telefón: 0904 112 775
Cena: 135 000 €