Prenajmem 3-izbový byt v lokalite Banská Bystrica – Sídlisko (Partizánska cesta 62) s rozlohou 75 m2. Benefitom je veľká terasa s rozlohou 45 m2, ktorá patrí k bytu a je orientovaná na 3 svetové strany. K bytu patrí aj pivnica v suteréne. Byt sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží v bytovom dome bez výťahu. Lokalita je s plnou občianskou vybavenosťou, v blízkosti sa nachádza autobusová aj vlaková stanica, zastávka MHD, obchody a reštaurácie.

Všetky izby bytu sú nepriechodné. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou (nové plastové okná, obklad v kúpeľni, nová sanita v kúpeľni a WC). Prenajíma sa kompletne zariadený – 4 samostatné nové postele, 2 skrine, sedacia súprava, kuchynská linka, stôl, stoličky, chladnička s mrazničkou a plynový sporák s rúrou.

Cena prenájmu je 580 € / mesiac + vratná kaucia vo výške mesačného nájmu. V cene sú zahrnuté všetky energie a optický internet. Zabezpečenie parkovanie možné. Uvedená cena prenájmu platí pre max 4 osoby. V prípade väčšieho počtu osôb individuálna dohoda na cene. Zvieratá v byte nie sú povolené, zákaz fajčenia v interiéri. Nasťahovanie je možné ihneď.

RK prosím nekontaktovať.
V prípade záujmu píšte správu alebo volajte 0908 509 234.

Kontakt

Meno: Ivana Uhlík
Telefón: 0908509234
Cena: 580 €