Ponúkame na predaj po po kompletnej rekonštrukcii slnečný trojizbový byt v tichej lokalite na ulici Pieninská. Byt o rozlohe 70m2 sa nachádza na piatom poschodí zo siedmych panelákového bytového domu s presklenou loggiou a výťahom.

VÝNIMOČNÁ PONUKA!
Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Banskej Bystrici. Výborná vybavenosť mestskej časti, len pár krokov do voňavého lesa a desať minút autom do centra. Skvelá lokalita pre rodinný život.

DISPOZÍCIA BYTU
Vstupnými dverami prichádzame do priestrannej chodby, kde je vstavaný šatník. Z chodby sa vchádza do dvoch izieb. Oproti vstupným dverám stojí kúpeľňa a WC a výhodou je, že sú od seba oddelené. Z chodby doľava sa dostaneme do priestrannej obývačky, oproti do detskej izby a do priestrannej kuchyne. Budúci majiteľ určite ocení, že kuchyňa má presklenú loggiu. Oproti kuchyni sa nachádza spálňa v ktorej je na mieru urobená vstavaná skriňa a manželská posteľ.

Byt má vymenené všetky okná, vstupujeme do neho cez nové bezpečnostné dvere, nové omietky, interiérové dvere. kvalitné podlahy a murované jadro. K nehnuteľnosti patrí aj murovaná pivnica s bezpečnostnými dverami.
Byt sa predáva kompletne zariadený aj so spotrebičmi ( okrem sedačky, práčky, televízorov a domáceho kina )

Táto mestská časť je ideálnym miestom pre život. Nachádzajú sa tu potraviny a ďalšie obchody, pošta, škola, škôlka, reštaurácia. Zo Sásovej a späť jazdia kyvadlové linky MHD do rôznych častí Banskej Bystrice. Navyše, mestská časť stojí pod horami a ponúka krásne vychádzky do prírody s deťmi alebo psíkom.

Na svoje prídete, ak milujete horskú cyklistiku, zjazdové lyžovanie a bežky. Stačí len desať minút cesty autom a ocitnete sa na Šachtičkách, v lokalite s panenskou prírodou, z ktorej sa peši, na bicykli alebo na bežkách dostanete na Donovaly, Španiu Dolinu…

Neváhajte ma kontaktovať, ak by ste mali akékoľvek otázky alebo by ste si chceli dohodnúť obhliadku.

Kontakt

Meno: Marián Halabuk - Haloreality
Telefón: +421905806395
Cena: 153 000 €