Popis nehnuteľnosti:
www.panoramabb.sk Rezidenčný projekt PANORAMA predstavuje komplex deviatich nadštandardne riešených rodinných domov s realizáciou výstavby renomovanou firmou v dvoch etapách. Projekt je situovaný v exkluzívnej lokalite Banskej Bystrice- Slnečné stráne. Lokalita je pre bývanie výnimočne lukratívna, keďže poskytuje výhodu bývania v blízkosti centra mesta v peknom prírodnom prostredí. Zároveň ponúka panoramatický výhľad na historické centrum mesta a okolitú krajinu.
V prvej etape projektu uvádzame do predaja 6 už stojacích rodinných domov v procese výstavby pred dokončením (s označením B1 až B6). Cenovú ponuku radi zašleme záujemcovi.
Architektonické a konštrukčné riešenie
Domy sú dvojpodlažné s plochou strechou osadené do terénu. Pri navrhovaní dispozičného riešenia domov bol kladený dôraz na priaznivé orientovanie obytných priestorov na južnú a východnú stranu s panoramatickým výhľadom. Každý rodinný dom má garáž pre jedno auto a jedno parkovacie miesto na spevnenej ploche pod strechou. Vstup do domov je bezbariérový a parkovacie státia aj garáže sú v úrovni komunikácie a prvého nadzemného podlažia.
Rodinné domy sú murované z ľahčených tvárnic zo 100% prírodnej zmesi kremičitého piesku, vápna a vody. Stropy sú monolitické, železobetónové. Vnútorné nenosné steny sú murované. Obvodový plášť domov je zateplený minerálnou vlnou. Veľkoformátové plastové okná s izolačným trojsklom zabezpečujú dostatočné presvetlenie interiéru. Teplovýmenný obal celej stavby mimoriadne spĺňa všetky normové požiadavky na tepelno-izolačné vlastnosti konštrukcií, rovnako aj hygienické a energetické kritériá. Vnútornú tepelnú pohodu domov zabezpečuje elektrické podlahové vykurovanie. V obývacej miestnosti je realizovaná komínová stavebná predpríprava pre umiestnenie krbu. Vetranie je energeticky úsporné, každý dom má riadené vetranie s centrálnou rekuperačnou jednotkou, ktorá privádza čerstvý vzduch zbavený peľov a prachových častíc. Domy sú energeticky úsporné, z teplotechnického hľadiska spĺňajú požiadavky na zatriedenie do kategórie A1.
Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky, na osobnej obhliadke alebo v kancelárii spoločnosti BB-REALITY, s.r.o. – Skuteckého 17, Banská Bystrica (zabezpečené parkovanie)- Ing. Jan Vundr- 0907 99 88 77, 048 419 18 17, vundr@bbreality.sk
Realitná kancelária BB-REALITY, s.r.o., je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Cena nehnuteľnosti je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, kompletný právny servis zabezpečovaný renomovanou advokátskou kanceláriou, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom úveru.

Kontakt

Meno: Vundr
Telefón: 0907998877
Cena: Cena dohodou