Ponúkame na Vám nádherný na komplet zrekonštruovaný 2,5 izbový byt na Partizánskej ulici v blízkosti centra Banskej Bystrice. Byt sa nachádza v novo zrekonštruovanej bytovke.

Komplet zrekonštruované balkóny, spoločné priestory vrátane pivnice, nový výťah. Byt je slnečný a svetlý. Nachádza sa na prvom nadzemnom poschodí, má dostatočne veľkú terasku.

V byte samotnom ešte nikto nebýval. Je navrhnutý a zariadený šikovnou dizajnérkou, aby poskytoval čo najväčší úžitok a nesie sa v modernom duchu. V byte ostáva všetko ako vidíte na fotkách. Obývačka je spojená s kuchyňou zväčšeným otvorom medzi oboma izbami.

Obsahuje krásny moderný gauč, TV stenu, konferenčný stolík. Kuchyňa a väčšina nábytku vrátane šatníka je robená šikovným stolárom na mieru obsahuje vstavané značkové spotrebiče (chladnička, umývačka, rúra, digestor, indukcia,..). Spálňa má okrem krásnej postele s aj vstavanú skriňu – taktiež vyrobenú na mieru.

Ďalej sa v byte nachádza priestranná kúpeľňa s vaňou a predsieň. K Bytu prislúcha aj zrekonštruovaná murovaná pivnica. Byt je kúpou okamžite voľný, predáva sa tak, ako ho vidíte na fotkách komplet zariadený.

Mesačné náklady sú nižšie ako hocikde inde.

Kaufland, shopping centrum Terminal a celá občianska vybavenosť je v bezprostrednej blízkosti.

Pri rýchlom jednaní dohoda možná.

Neváhajte ma kontaktovať, ak by ste mali akékoľvek otázky alebo by ste si chceli dohodnúť obhliadku.

Kontakt

Meno: Marián Halabuk - Realitný maklér
Telefón: +421905806395
Cena: 179 000 €