Ponúkame na predaj nádherný dvojizbový byt v novostavbe na Belvederi, na ulici Tibora Andrašovana. Nachádza sa na prvom poschodí z dvoch s výmerou 47m² a nádhernou, dostatočne veľkou terasou o výmere 10 m². Byt je slnečný a svetlý.

Byt je chôdzou iba 1 minútu od obchodného centra Európa Shopping Center. Tento byt má niekoľko výnimočných vlastností – predovšetkým poskytuje súkromie. Nachádza sa v krásnej dvojposchodovej bytovke – samostatnej vilke, ktorá má iba štyri byty, štyri pivnice, štyri garáže.
Každý byt má nádherný výhľad na kopec Urpín a okolitú prírodu. V byte samotnom ešte nikto nebýval. Je navrhnutý a zariadený šikovnou dizajnérkou, aby poskytoval čo najväčší úžitok a nesie sa v modernom duchu.

Obývačka je spojená s kuchyňou. Obsahuje krásny menčestrový gauč, TV stenu, konferenčné stolíky. Kuchyňa je robená šikovným stolárom až po strop, obsahuje vstavané spotrebiče (chladnička, umývačka, rúra, digestor, indukcia,..) jedálenskú časť a inteligentne ovládané LED podsvietenie. Spálňa má okrem krásnej postele s kvalitnými matracmi aj vstavanú skriňu – taktiež vyrobenú na mieru.

V byte sa nachádza samostatné WC, priestranná kúpeľňa s práčkou a vaňou a predsieň. Byt je kúpu okamžite voľný, predáva sa tak, ako ho vidíte na fotkách.

Možnosť dokúpiť garážové státie za doplatok 15.000,- EUR.

Neváhajte ma kontaktovať, ak by ste mali akékoľvek otázky alebo by ste si chceli dohodnúť obhliadku.

Kontakt

Meno: Marián Halabuk - Realitný maklér
Telefón: +421905806395
Cena: 178 000 €