Za skvelú cenu ponúkame na predaj 2-izbový byt na skok do centra mesta, ktorý sa vďaka nízkej investícii môže premeniť na útulný domov podľa Vašich predstáv.

Ak hľadáte dostupné bývanie, tento byt má všetko – perfektnú lokalitu, dispozíciu, aj cenu. Navyše je dostupný ihneď, a to bez platby akejkoľvek ďalšej provízie.

Byt sa nachádza na 3. poschodí len nedávno zrekonštruovaného bytového domu na začiatku Podlavíc. Z jednej strany ho obklopuje rozsiahly park s detským ihriskom, z druhej strany pokojná Lipová ulica rodinných domov. Centrum Podlavíc so všetkou občianskou vybavenosťou je vzdialené 200 metrov, základná škola 100 metrov. Priamo od bytu sa dá napojiť na cyklotrasu, ktorá Vás privedie do centra mesta za pár minút.

Podlahová plocha bytu má 49m2. K bytu prislúcha balkón, na ktorý sa vychádza z kuchyne a ponúka výhľad do tichého parku. Na rovnakú stranu smeruje spálňa. Naopak, obývacia izba je vďaka južnej orientácii zaliata slnkom počas väčšiny dňa, čo napomáha nielen príjemnej atmosfére, ale aj nízkym nákladom na energie.

Byt je momentálne vyprataný a pripravený na rekonštrukciu.

Stojí za to, prísť sa pozrieť osobne.

Kontakt +421 915 200 811 alebo vasek.dominika@gmail.com

/RK prosím volať len s konkrétnym klientom/

Kontakt

Meno: Dominika Vašek
Telefón: +421 915 200 811
Cena: 113 000 €