Leaders & Partners reality s.r.o. so súhlasom zverejňujeme na prenájom zaujímavý nebytový priestor vo Zvolene, v lokalite Západ, s vynikajúcou polohou a s vynikajúcim umiestnením v objekte obchodného centra Kocka vo frekventovanej lokalite najväčšieho sídliska v meste Zvolen.

Predmetný rohový priestor č. 226, 204, 233, 234 /viď zelená plocha v pôdoryse/ je umiestnený na 1.poschodí /2.N.P./ polyfunkčného objektu s podlahovou plochou 195,95 m2, vrátane príslušenstva spoločných priestorov_5,63 m2.

Vynikajúce podnikateľské miesto poskytne dobrú viditeľnosť umiestnenej reklamy pre budúceho nájomcu, a tým aj rýchlu spätnú väzbu pre úspešné podnikanie.

PARKOVANIE: dostatok verejných parkovacích miest pri predmetnom objekte.

LOKALITA:

V obchodnom centre Kocka nájdete rôzne služby, okrem iného, market Terno, 101 drogérie, pošta, bankomaty, kadernícky salón, pizzeria, piváreň, cukráreň a iné. V tesnej blízkosti sa nachádza Billa, čerpacia stanica Slovnaft, dealer Peugeot a Citroën.

DOPRAVNÉ SPOJENIE:

Veľkou výhodou je výborná dopravná dostupnosť MHD do všetkých častí mesta Zvolen a v bezprostrednej blízkosti dopravné napojenie na R1 smer Nitra a dopravné napojenie na R1 smer Banská Bystrica.

VÝHODY:

blízko do centra mesta
skvelá dopravná dostupnosť MHD v rámci celého Zvolena
klimatizácia
osobný výťah a nákladný výťah
nakladacia rampa
ihneď voľný

CENA:
950,- EUR/mes./bez DPH nájom za NP /viď zelená plocha/ + 25,19 % zo spoločných priestorov – 5,63 m2 /viď žltá plocha/ vo výške 50,-EUR/mes./bez DPH + zálohy za energie, kaucia vo výške 2 mesačného nájmu pri podpise zmluvy, nevratná kaucia vo výške 1 mesačného nájmu za NP

KONTAKT: Leaders & Partners reality s.r.o. Zvolen

Bc. Ľuboš Lorinc – licencovaný realitný maklér v NARKS

0902 577 617

lubos.lorinc@lpreality.sk

www.lpreality.sk/zvolen

web: lpreality.sk

V prípade potreby vieme zabezpečiť bezplatne prostredníctvom nášho zmluvného partnera Finportal, a.s. Bratislava, divízia úvery, najvýhodnejšie financovania rôznych nehnuteľnosti.

V prípade potreby vieme zabezpečiť bezplatne prostredníctvom nášho zmluvného partnera Finportal, a.s. Bratislava, divízia neživotné poistenie, najvýhodnejšie poistenia rôznych nehnuteľnosti.

Kontakt

Meno: Bc. Ľuboš Lorinc
Telefón: 0902577617
Cena: 1 000 €