Ak hľadáte lukratívny dom v blízkosti mesta s dokonalým výhľadom, záhradou pod lesom a perfektnou dostupnosťou, tak neváhajte a príďte si vychutnať neskutočnú atmosféru, ktorú táto novostavba ponúka.

Dvojpodlažný 4 izbový rodinný dom sa predáva s komplet zariadením a vybavením. Dom, prístavba (technická miernosť/kotolňa/práčovňa a zastrešený altánok s posedením), záhrada, slnečná terasa sa pýšia na pozemku o rozlohe 1471 m2. Zastavaná plocha 176 m2 a obytná plocha domu 138 m2 poskytne dostatok priestoru celej vašej rodine. Novostavba je posledná na tichej ulici nových rodinných domov v pokojnej a lukratívnej štvrti. Veľkorysú záhradu pod lesom ocenia hlavne tí, ktorí milujú relaxovať vonku s dokonalými výhľadmi a zvukmi prírody.

Zaujímavé informácie o dome:

-valbová strecha zateplená minerálnou vlnou s vikiermi je pokrytá betónovou strešnou krytinou Km Beta, ktorá garantuje 100 rokov životnosť
-obvodové murivo 300mm pálená tehla+ izolácia 150mm+ silikónová samočistiaca omietka
-plastové okna (trojsklo) a hliníkové vchodové dvere
-podlahové kúrenie a ohrev teplej vody zabezpečuje moderné tepelne čerpadlo, v obývacej miestnosti je komplet príprava na krb alebo kachle( možná alternatíva kúrenia)
-zabezpečovací systém
-vonkajšie osvetlenie domu a prístavby
prístavba: technická miestnosť, práčovňa, altánok so sedením
-vstup do domu a jeho okolie s terasou je komplet vydláždený

Dispozícia domu :

Prízemie: vstup, kúpeľňa spolu s WC , schodisko (úložný priestor pod schodami), kuchyňa (spotrebiče whirpool), veľkorysá obývačka (príprava na krb) s východom na terasu

Poschodie: chodba, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, 2x detská izba, spálňa s výhľadom na les, šatník.

Tento rodinný dom uspokojí aj náročnú rodinu, ktorá preferuje pokojne bývanie pod lesom na dedine a zároveň Vás nepripraví o žiadnu z výhod mesta. Bývanie na tejto ulici(slepá ulica) predstavuje pokojnú a bezpečnú lokalitu s dokonalým výhľadom. Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, do mesta to máte 10 minút autom.

Atmosféru tohto domu musíte zažiť osobne a ťažko sa Vám bude odchádzať bez kľúčov.
Budeme sa na Vás tešiť na osobnej obhliadke.

kontakt: 0907 409 364 / info@matusoravkin.sk

Kontakt

Meno: Matúš Oravkin
Telefón: 0907409364
Cena: 478 000 €