Realitná kancelária DO DOMČEKA vám ponúka na predaj moderný a vzdušný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bystrica, na ulici Trieda SNP. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 36,5 m². Byt sa nachádza na prvom nadzemnom podlaží tehlového bytového domu.

Praktická dispozícia nehnuteľnosti ponúka mestskému človeku komfortný životný priestor. Byt pozostáva z chodby, kuchyne spojenej s obývacou izbou a rozkladateľným jedálenským kútom, kúpeľne, samostatnej toalety, komory a spálne s výhľadom do átria.
Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou. V obytných miestnostiach a kuchyni sú laminátové podlahy, v kúpeľni a na toalete je dlažba. Okná sú plastové. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú centrálne prostredníctvom systému KOST. Dvere do bytu sú bezpečnostné.

Byt disponuje minimalistickým a moderným zariadením. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, ktorá v rámci predaja disponuje elektrickou varnou doskou, digestorom, nerezovým drezom, mikrovlnnou rúrou, ďalej je to chladnička s mrazničkou a elektrická rúra. V kúpeľni sa nachádza vaňa, umývadlo so zrkadlom a práčka. Spálňa je vybavená vstavaným zrkadlovým šatníkom.

Viac informácií o vybavení bytu, ktoré je predmetom predaja vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Bytový dom na ulici Trieda SNP prešiel v rámci interiéru rekonštrukciou vchodových dverí, okien, taktiež je tu nový elektrický vrátnik. Zateplené sú štítové steny domu. Strecha má nový krov z roku 2008 a krytina je škridlplech. Dom je napojený na rozvody vody, elektriny, plynu, kanalizáciu, diaľkové vykurovanie, optiku a rozvody káblovej televízie. V bytovom dome nie je výťah.

Orientácia bytu je v obývacej izbe a kuchyni na juhozápad; v spálni na severovýchod; špajza a toaleta na juhovýchod.

Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k tým najvyhľadávanejším v meste. Občianska vybavenosť je výborná, školy, škôlky, potraviny, obchody, pošta, kaviarne, hypermarket, nákupné centrum, či reštaurácie a ďalšie široké služby v pešej dostupnosti do centra mesta. Taktiež je v blízkosti železničná a autobusová stanica. V okolí bytového domu je tiché prostredie a zeleň. Bežecká trať a možnosti prechádzok popri Hrone a pešia vzdialenosť do centra mesta pridávajú lokalite na atraktivite.

Výhody nehnuteľnosti:

– kompletná rekonštrukcia,
– praktická dispozícia,
– dobrá orientácia na svetové strany,
– svetlý,
– moderne zariadený,
– v pešej dostupnosti do centra mesta,
– bežecká trať a zeleň v okolí domu,
– výborná občianska vybavenosť,
– vhodné ako investičná nehnuteľnosť.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1748

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská
Telefón: 0915870556
Cena: 118 600 €