Historické budovy nestrácajú na svojej hodnote. Práve naopak. Ak je o nich správne postarané, dokážu byť vhodnou investíciou do budúcnosti. Jednou z takýchto je aj polyfunkčný objekt meštianskeho domu, ktorý sa nachádza v srdci Banskej Bystrice.

Široké možnosti využitia

Polyfunkčný objekt na Hornej ulici v Banskej Bystrici je spojením obchodného a skladového priestoru a samostatného bytu na prvom poschodí. Veľkou výhodou budovy je vlastná záhrada vo dvore. Dom je skutočným klenotom, ktorý dýcha históriou a autenticitou. Pri troche kreativity nesie v sebe obrovský potenciál.

Dve časti spojené v jeden celok

Stavba domu je súčasťou radovej zástavby na ulici Horná. Obdĺžniková časť budovy je pamiatkovo chránená, druhá časť postavená v roku 1984 pamiatkovo chránená nie je. Objekt sa nachádza v miernom svahu, dvor je s miernym stúpaním. Pozemok je však upravený do roviny, zo zadnej časti chránený betónovým oporným múrom. Objekt je podpivničený a má možnosti využitia pod strechou.

Veľkorysá rozloha historickej budovy

Dom je rozdelený na obchodné a skladové priestory, ktoré sa nachádzajú na prízemí a majú vlastný vchod z ulice. Ich rozloha je 105,69 m². Na prvom poschodí sa nachádza plnohodnotný byt s rozlohou 118,82 m². Pozemok dvora disponuje rozlohou 214 m². Byt na prvom poschodí začína po vstupe dlhšou chodbou. Prvou miestnosťou je pracovňa, ktorá však môže mať do budúcna využitie aj ako detská izba. Ďalej sa byt skladá z obývacej miestnosti s prechodom cez šatník do spálne. Nájdete tu tiež salónik, kuchyňu, špajzu, technickú miestnosť a kúpeľňu s WC.

Meštiansky dom na Hornej ulici v Banskej Bystrici je lukratívnou možnosťou investície. Svojou polohou, rozlohou a autenticitou v sebe spája viacero možností využitia. Ostáva už len na budúcom majiteľovi, ako kreatívny bude a ako sa rozhodne s budovou naložiť.

Viac o nehnuteľnosti sa dozviete z virtuálnej 3D prehliadky:

Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala alebo ak sa aj Vy chystáte predať tú svoju, dohodnite si termín telefonicky na 0902 381 256, alebo mailom na gonda@beevam.sk.

Viac informácií a celý inzerát na nehnuteľnosť na Hornej ulici v Banskej Bystrici nájdete TU.

Fotogalériu domu nájdete v samostatnom článku…

Ak Vás zaujala aj virtuálna prehliadka k nehnuteľnosti, pozrite si aj ďalšie projekty, ktoré zhotovila realitná kancelária Beevam. Beevam je odborníkom na realitný marketing. Na rozdiel od bežných realitných kancelárií disponuje tímom odborníkov na médiá a propagáciu v online priestore. Každá nehnuteľnosť tak dostáva plnú mediálnu podporu. Jej predaj sprevádza marketingová kampaň na sociálnych sieťach a v regionálnych médiách.

Kontakt

Meno: BEEVAM, s.r.o.
Telefón: 0902381256
Cena: 625 000 €