Tento dom je jedinečná príležitosť bývania blízko centra. Tento dom je pre toho, kto chce bývanie podľa vlastných predstáv a nechce robiť žiadne kompromisy. Tento dom je jedinečná ponuka, ktorá sa tak často v tejto lokalite nevyskytuje. Tento dom stojí na pozemku 1151 m2. Tento dom môže byť Váš!!!
Rodinný dom je situovaný v perfektnej lokalite Banskej Bystrici časť Jesenský vršok cca 800m od námestia SNP. Z pozemku je pekný výhľad na západnú časť mesta a kremnické vrchy. Výhodou domu je jeden sused na južnej strane čo ponúka totálne súkromie. K domu sa dostaneme z Komenského ulice. Dom je napojený na všetky siete plyn, voda, elektrina a kanalizácia. Dom bol skolaudovaný v roku 1977. Ide o samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom, ktorý si môžete zrekonštruovať podľa vlastných predstáv a užívať si výhody bývania v dome ale aj v meste.

Architektúra domu je modernisticko funkcionalistická, jednoduchá a aj po rokoch pôsobí elegantne a nadčasovo. Dispozícia je rozvrhnutá do troch posunutých podlaží. Má dôsledne členenú dennú a nočnú časť. Súčasťou domu je garáž v suteréne.

Kľúče od tohto domu Vám rada odovzdám osobne. Teším sa na Vás

Viac info o tomto dome tu: https://martinacibulova.sk/lukrativna-ponuka-rodinneho-domu-na-predaj-v-centre-mesta

Kontakt

Meno: Martina Cibuľová
Telefón: 0917 744 859
Cena: Cena dohodou