Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj komerčné priestory s vlastnou terasou, ktoré sú súčasťou obytného domu. Úžitková plocha ponúkaného objektu je cca 300 m². Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite, v centre mestskej časti Sásová s dobrou občianskou vybavenosťou.

Priestory prešli na prelome rokov 2019 a 2020 rekonštrukciou, v rámci ktorej boli spravené rozvody, podlahy, zabezpečovací systém a celkový interiér priestorov. Jednopodlažná nehnuteľnosť sa skladá z jednej veľkej miestnosti, ktorá slúži ako spoločenský a barový priestor, ďalej sa tu nachádza kancelária, technická miestnosť a skladové priestory, ktoré sú taktiež z väčšej časti zrekonštruované. Kapacita spoločenských priestorov je cca 100 ľudí.

Nehnuteľnosť je napojená na elektrické rozvody, kanalizáciu a rozvody vody (možnosť znovu sa napojiť na prípojku plynu). Vykurovanie je zabezpečené ústredne, elektrickým kotlom. Objekt je z vonkajšej strany zateplený. Okná a vchodové dvere sú plastové. Priestor disponuje príjemným interiérovým osvetlením.

Komerčné priestory ponúkajú v rámci dobrej polohy viacero možností využitia priestorov, a to ako obchodné priestory, priestory služieb, kancelárie, ateliér, reštaurácia a pod.

Zariadenie a vybavenie priestorov je vecou dohody so súčasnými majiteľmi.

Poloha je v rámci rušnej ulice Rudohorská výhodná. Špecifickosť interiéru a dispozícia priestorov dopĺňa na atraktivite objektu. Originál pôdorysy a technická dokumentácia k nehnuteľnosti je k nahliadnutiu v realitnej kancelárii.

Výhody nehnuteľnosti:

– rôzne možnosti využitia,
– dobrá poloha v centre mestskej časti Sásová,
– zabezpečovací systém,
– rekonštrukcia z roku 2020,
– veľké priestory,
– kompletné moderné vybavenie.

Na všetky ďalšie otázky Vám radi zodpovieme na našom telefónnom čísle. Ak nás nezastihnete okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1733

Kontakt

Meno: Lucia Pažičanová Slatinská
Telefón: 0915870556
Cena: 350 000 €