Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom so záhradou a krytou terasou v pokojnej lokalite mesta Banská Bystrica, Uľanka. Ide o dvojpodlažnú nehnuteľnosť s pozemkom v rozmere 918 m², pričom celková plocha nehnuteľnosti je 166,74 m².

Prvé nadzemné podlažie nehnuteľnosti z roku 2006 sa skladá z predsiene, chodby, obývacej izby, kuchyne, spálne, ďalej je tu kúpeľňa, špajza a odkladací priestor pod schodiskom. Samostatný vstup má garáž a dielňa, ktoré sú súčasťou prízemia.
Druhé nadzemné podlažie tvorí schodisko, chodba, tri priestranné izby, kúpeľňa a hala.

Kúpeľňa na 1.NP disponuje sprchovým kútom, toaletou a umývadlom s úložným priestorom. V kúpeľni na 2.NP sa nachádza vaňa, umývadlo a toaleta. Kuchyňa je zariadená kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi t.j. elektrický sporák, digestor a umývačka riadu. Viac informácií o zariadení, ktoré je súčasťou predaja nehnuteľnosti Vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Rodinný dom je vykurovaný interiérovým krbom a lokálne elektrickými konvektormi. Ohrev teplej vody je zabezpečený troma zásobníkovými ohrievačmi. Podlahy v nehnuteľnosti sú drevené parkety, v kúpeľniach a v kuchyni je dlažba. Okná sú drevené s izolačným zasklením. Vnútorné dvere sú z masívneho dreva osadené v obložkových zárubniach z masívu. Schodisko je celodrevené, zábradlie je tiež z masívu.

Konštrukcia nehnuteľnosti je drevená, v mieste krbovej vložky je časť nosnej steny murovaná z keramických tvárnic. Dom je zateplený. Strešná krytina je betónová škridla , sedlová strecha je zateplená. Nehnuteľnosť je napojená na verejnú vodovodnú sieť, elektrinu a rozvody médií (optika). Odkanalizovanie je riešené do ČOV.

K nehnuteľnosti tiež prislúcha krytá terasa, skleník a záhradná dreváreň.

Ak hľadáte nehnuteľnosť v príjemnej lokalite a s dobrým prístupom do mesta, táto nehnuteľnosť z kvalitných materiálov je správnou voľbou. Orientácia nehnuteľnosti je prevažne na juhovýchod, ďalej na severozápad, juhozápad a severovýchod. Príjazdová cesta k nehnuteľnosti je asfaltová.

Technická dokumentácia k vybaveniu nehnuteľnosti a znalecký posudok je na nahliadnutie v realitnej kancelárii.

Či už hľadáte originálne bývanie pre svoju rodinu alebo investičný zámer táto nehnuteľnosť je dobrou príležitosťou.

Okolie Uľanky ponúka možnosti rekreácie v Národnom parku Nízke Tatry, takiež je v blízkosti Národný park Veľká Fatra, Špania Dolina, Fuggerov Dvor, Harmanecká jaskyňa a PARK SNOW Donovaly. Mestská časť Uľanka je tichou obytnou lokalitou v rámci mesta, ktorá je obklopená prírodou a lesmi. Je vhodnou voľbou pre tých, ktorý hľadajú bývanie mimo mestského ruchu s možnosťou vychádzok a turistiky do prírody. Nachádzajú sa tu potraviny a pohostinstvo. V blízkosti domu je MHD (mestský a prímestský spoj).
Kompletnú občiansku vybavenosť a ďalšie široké služby nájdete do 8 minút autom, v centre mesta Banská Bystrica.

Výhody nehnuteľnosti:

– rodinný dom v lokalite obklopenej lesmi,
– interiér zariadený z masívu,
– dobrá dispozícia,
– krytá terasa
– dve kúpeľne,
– pekný výhľad,
– vlastný dvor so skleníkom a drevárňou,
– krb,
– garáž,
– okolie nehnuteľnosti výborné na športovú a wellness rekreáciu,
– blízkosť lyžiarskeho a rekreačného strediska Donovaly,
– atmosféra a vzduch Nízkych Tatier,
– príležitosť na investíciu.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1742

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská
Telefón: 0915870556
Cena: 349 000 €