Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj pozemok v Malachove pri Banskej Bystrici, s rozlohou 638 m2, vhodný pre výstavbu rodinného domu. Pozemok je slnečný, nachádza sa v tichej časti obce.

VŠEOBECNE
* lokalita: Malachov, okres Banská Bystrica
* sklon pozemku: prevažne rovinatý
* pozemok je slnečný, v pokojnej a tichej časti obce
* severnú hranicu pozemku tvorí Malachovský potok, južnú prístupová cesta
* vzdialenosť obce Malachov od Banskej Bystrice: cca 500 m

POPIS POZEMKU A JEHO VYUŽITIE
* pozemok sa nachádza v extraviláne obce
* aktuálne je vedený ako trvalý trávny porast
* prístup na pozemok je po spevnenej obecnej ceste
* pozemok je vhodný pre výstavbu rodinného domu

PLOCHA
* celková plocha pozemku: 638 m2
* predáva sa v celku

INŽINIERSKE SIETE
* inžinierske siete sú v blízkosti pozemku (elektrina, voda, plyn, kanalizácia, optický internet)

CENA a PLATBA
* cena celkom: 47 660 EUR
* cena: 74,70 EUR / m2

OKOLIE A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ
Obec Malachov sa nachádza cca 500 m od krajského mesta Banská Bystrica (vzdialenosť hranice obce od hranice mesta), leží pod hrebeňom Kremnických vrchov. Priamo v obci sa nachádza materská škola so základnou školou, obchod, pohostinstvá, zastávka MHD, centrum voľného času, obecná knižnica, futbalové ihrisko, detské ihriská, známe ochotnícke divadlo, viac ako 10 občianskych združení a spolkov rozvíjajúcich kultúrny aj športový život v obci, … Obec je tiež známa tradičnými Fašiangami. V okolí je množstvo turistických a cyklistických trás, v zime veľa upravovaných bežkárskych tratí. Nachádzajú sa tu napríklad vyhľadávané Malachovské skalky či Malachovský vodopád. Pozemok leží v peknom a tichom prostredí mimo hlavnej cesty, z jednej strany je ohraničený Malachovským potokom a z druhej prístupovou cestou.

CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA
Pozemok je ideálny pre tých, ktorí chcú bývať vo vlastnom dome blízko prírody a pritom v priamom dosahu kompletnej mestskej vybavenosti. Pozemok sa nachádza v maximálne tichej a pokojnej lokalite, mimo hlavnej cesty. Kúpa tohto pozemku je vzhľadom na lukratívnu lokalitu, dobrú občiansku vybavenosť a výhodnú cenu viac ako dobrá voľba. Jednoznačne odporúčam!

Kontakt

Meno: Miloš Klenovčan - WR
Telefón: 0904667331
Cena: 47 660 €