Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj lukratívny pozemok v Kynceľovej pri Banskej Bystrici. Pozemok je určený na výstavbu rodinného domu a jeho rozloha je veľkorysých 1170 m2. Obľúbená tichá lokalita, okolitá príroda a slnko dopadajúce na pozemok po celý deň zaručujú pre nového majiteľa nadštandardnú kvalitu bývania. Pozemok je prevažne rovinatý a teda nevyžaduje veľké terénne úpravy. Pre lepšiu predstavu sme pripravili aj vizualizáciu možnej stavby rodinného domu. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Od centra Banskej Bystrice je pozemok vzdialený približne 5 minút autom a rovnako bezproblémový a rýchly je aj výjazd na výpadovku von z mesta.

VŠEOBECNE
* lokalita: Kynceľová, okres Banská Bystrica
* sklon pozemku: prevažne rovinatý
* pozemok je slnečný, v pokojnej a tichej časti obce
* vzdialenosť Kynceľovej od centra Banskej Bystrice: cca 5 min autom
* výpadovka von z mesta: cca 2 min autom

POPIS POZEMKU A JEHO VYUŽITIE
* pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce
* aktuálne je vedený ako zastavaná plocha a nádvorie / trvalý trávny porast
* podľa platného územného plánu je pozemok určený na výstavbu rodinného domu
* prístup na pozemok je po spevnenej obecnej ceste

PLOCHA
* celková plocha pozemku: 1170 m2

INŽINIERSKE SIETE
* inžinierske siete sú v blízkosti pozemku (elektrina, voda, plyn, kanalizácia, internet)

CENA a PLATBA
* 299 900 EUR (256,32 EUR / m2)
* táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy a vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo

OKOLIE A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ
Obec Kynceľová sa nachádza v tesnej blízkosti Banskej Bystrice. V obci sa nachádza obchod, pohostinstvo, zastávka MHD, … V okolí je krásna príroda, množstvo turistických a cyklistických trás, v zime veľa upravovaných bežkárskych tratí, lyžiarske strediská (Šachtičky, Selce – Čachovo), … Pozemok leží v peknom a tichom prostredí mimo hlavnej cesty, po celý deň ho osvetľuje a zohrieva slnko. Od priameho centra krajského mesta obec delí cca 5 min autom, na výpadovku von z mesta je to cca 2 min.

CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA
Pozemok je ideálny pre tých, ktorí chcú bývať vo vlastnom dome blízko prírody a pritom v priamom dosahu kompletnej mestskej vybavenosti. Pozemok sa nachádza v maximálne tichej a pokojnej lokalite, mimo hlavnej cesty. Schválený územný plán obce ho určuje na výstavbu rodinného domu. Kúpa tohto pozemku je vzhľadom na lukratívnu lokalitu, umiestnenie, terén a dobrú občiansku vybavenosť viac ako dobrá voľba. Jednoznačne odporúčam!

POZRITE SI KRÁTKE VIDEO

Kontakt

Meno: Miloš Klenovčan - Winners Reality
Telefón: 0904667331
Cena: 299 900 €