Záhradná chatka sa nachádza v skupine chát v záhradkárskej osade na Fončorde, časť POD LIPY. Veľkosť pozemku prislúchajúcemu k chate je 339 m2 + podiely na prístupovej ceste ,pozemok je slnečný, svahovitosť upravená formou viacerých terás, no o to krajšie ponúka výhľady na okolitú prírodu a zároveň poskytuje dostatok súkromia.

Chatka je v prízemnej časti murovaná, poschodie a podkrovie drevené, bola postavená v roku 1984, v dobrom technickom stave. Je ideálnym miestom na pobyt tých, ktorí čakajú pokojné prostredie s možnosťou odpútať sa od starostí dnešného uponáhľaného sveta.

Záhrada je rozdelená na dve časti , vrchná oddychová zóna a spodná úžitková. V hornej časti sa nachádzajú altánok, ozdobné kríky, suché WC, zberná nádoba 1000l na dažďovú vodu. Opticky oddeľuje hornú a dolnú časť popínavý vinič a kríky černíc. V spodnej časti sú zeleninové záhony, kvetinové záhony ,kompostér a dva 200 l sudy na vodu. Hranicu pozemku v tejto časti tvoria tuje a živý plot, tieto Vám zaručia úplné súkromie.

Inžinierske siete:
voda – v tesnej blízkosti sa nachádza prameň s pitnou vodou
elektrina – celá osada nemá zavedenú elektrinu, v súčasnosti je možnosť jej výroby slnečnými kolektormi

Dispozícia:
Suterén: podpivničené s využitím na uskladnenie ovocia,
zeleniny a potravín so vstupom z kuchyne
Prízemie: kuchyňa – denná časť
klasická pec na pevné palivo na ktorej môžete variť, ale môžete
ňou aj vykurovať na jar a jeseň
sklad náradia a odkladací priestor
Podkrovie: podkrovné spanie

Chatka je prístupná autom s možnosťou parkovania na blízkom pozemku, celoročne sa však nevyužíva, alebo MHD č. 6 a 8 z Tulskej ulice s pol hodinovou prechádzkou. Predáva sa s vnútorným aj vonkajším zariadením.

Odporúčam klientom, ktorí hľadajú oddych v tichej a zelenej lokalite.

CENA: 37.800,-Eur

V prípade záujmu prosím kontaktujte:

Anna Rosenbergerová 0905 577 305

Kontakt

Meno: Anna Rosenbergerová
Telefón: 0905577305
Cena: 37 800 €