Horné Rykynčice ležia na juhozápadnom okraji Krupinskej výšiny a sú súčasťou obce Rykynčice.

Obec má dnes cca 270 domácich obyvateľov, niektoré domy užívajú rodiny z rôznych kútov Slovenska, ako rekreačné a vidiecke nehnuteľnosti, najväčšou devízou obce je absolútny pokoj , dobré susedské vzťahy, blízkosť prírody …lúk a lesov.

Dom je prízemný, postavený z kvadier pred rokom 1970, pôdorys má tvar “L“, prístavbu tvorí dreváreň a jednoduchá garáž.

Dispozícia:
Vstupná chodba, kuchyňa, tri izby, kúpeľňa, samostatné WC , špajza, pod ktorou je pivnica, kotolňa so samostatným vstupom.

Kúpeľňa prešla rekonštrukciou, dom je napojený na verejný vodovod, odkanalizovaný do septika, elektrina 220/380, kúrenie zrekonštruované pred 7 rokmi s kotlom na pevné palivo, v minulosti sa využíval elektrický kotol, kde ostali funkčné rozvody na elektrické kúrenie, príprav TÚV je zabezpečená elektrickým bojlerom. Nehnuteľnosť je vhodná pre klienta, ktorý sa nezľakne fyzickej práce hodnej tejto lokality, nakoľko dom potrebuje rozsiahlu rekonštrukciu. Dnes, kedy má veľa ľudí možnosť pracovať z domu, je toto miesto vhodné aj na trvalé bývanie, k domu prislúcha pozemok o výmere 935 m2.

Zaujímavosti, ktoré potešia:
Prírodné krásy v blízkosti napr. rozhľadňa Sitno, Banská Štiavnica so všetkými blízkymi jazerami, kúpeľné mesto Dudince, v Leviciach kúpalisko Margita-Ilona, Lom Divičie – pravé letné osvieženie.

Pamiatky, kde inde nenájdete skalné obydlia Brhlovce, hrad Čabrať, pevnosť Bzovík, vinársky skanzen Stará Hora pri Sebechleboch.
V okolí možnosti pešej turistiky s dubovými, hrabovými a agátovými lesmi.

CENA: 45.000,-Eur

Viac info Vám rada poskytne Anna Rosenbergerová, kontakt: 0905 577 305

Kontakt

Meno: anna rosenbergerová
Telefón: 0905577305
Cena: 45 000 €