Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom, ktorý sa skladá z dvoch bytových jednotiek. Dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Na Graniari v meste Banská Bystrica. Ide o nehnuteľnosť z 80tych rokov postavenú z kvalitných materiálov.

Nehnuteľnosť s výhľadom na pohorie a mesto je okrem okien, ktoré sú vymenené, v pôvodnom stave. Disponuje terasovitou záhradou vo výmere 640 m², skleníkom a záhradným domčekom. Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch obytných podlaží, suterénu a podkrovia. Úžitková plocha domu je približne 400 m² (originál pôdorysy k nahliadnutiu v realitnej kancelárii).

Nehnuteľnosť disponuje dvojgarážou, technickými miestnosťami a každé obytné podlažie má vlastný balkón, kúpeľňu, samostatné WC, kuchyňu so špajzou a tri nepriechodné obytné izby. V obývacích izbách na oboch podlažiach sú interiérové krby na drevo.

Konštrukcia nehnuteľnosti je z pálenej tehly. Strešná krytina z pozinkovaného plechu a krov je drevený.

Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete, a teda elektrinu, vodu, kanalizáciu a plyn. Dom je vykurovaný ústredným kúrením (plynový kotol). Radiátory sú pôvodné, liatinové. Okná v nehnuteľnosti sú plastové. Rozvody v dome sú pôvodné.

Ak hľadáte nehnuteľnosť v blízkosti centra mesta so záhradou orientovanou do tichej časti a chcete ju dotvoriť podľa vlastných predstáv, tento dom má potenciál. Nehnuteľnosť tiež ponúka príležitosť na rekonštrukciu aj v rámci viacerých bytových jednotiek. Orientácia nehnuteľnosti je predná strana – juhozápad a bočná strana – juhovýchod. Záhrada je orientovaná na severozápad.

Nehnuteľnosť nemá energetický certifikát.

Výhody nehnuteľnosti:

– slnečná nehnuteľnosť s dobrou orientáciou,
– dispozične má potenciál na peknú rekonštrukciu,
– pekný výhľad,
– dvojgaráž,
– dlhodobá investícia,
– terasovitá záhrada,
– vyhľadávaná lokalita,
– lokalita priamo v meste Banská Bystrica.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1683

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Telefón: 0915870556
Cena: 375 000 €