Realitná kancelária DO DOMČEKA ponúka na predaj zachovalú slnečnú rodinnú vilu s prístavbou v obci Vlkanová, 11 km južne od Banskej Bystrice. Nehnuteľnosť bola postavená v 60-tych rokoch minulého storočia ako dvojpodlažná vila s veľkým pozemkom.

Nehnuteľnosť s ihlanovou strechou je nepodpivničená. Prístavba je jednopodlažná, podpivničená. Dom je zhotovený z tehloblokov, krov je v dobrom stave, strecha je pokrytá eternitovou krytinou, prístavba má strechu plechovú.

Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, pozostáva :
Prízemie pozostáva z hlavného vstupu do zádveria, veľkej chodby so vstupom do všetkých miestností a na schodisko, kuchyne, dvoch samostatných veľkých izieb, kotolne s práčovňou, kúpeľne, samostatného WC, komory, špajze. Do domu vedie aj bočný vstup priamo na schodisko.
Poschodie pozostáva zo schodiska, veľkej chodby, centrálne umiestnenej, schodišťa, kuchyne, troch samostatných veľkých izieb, kúpeľne, samostatného WC, špajze, balkóna a krásnej terasy (so vstupom z chodby), porastenej viničom.
Podkrovie vytvára pekný priestor s možnosťou atraktívneho zobytnenia. Dom má tri funkčné komíny.
V prístavbe sa nachádza veľká garáž, jednoizbový byt, kúpeľňa, WC, špajza, pivnica, pod zastrešením je senník. Prístavba, okrem garáže, je v stave hrubej stavby.
Dom má elektrickú, vodovodnú a plynovú prípojku, odkanalizovaný je do septiku za domom.
Vykurovanie je plynovým kotlom s možnosťou aj kotlom na tuhé palivo. Teplá voda je zabezpečená elektrickým bojlerom.
Dom je v pôvodnom, ale zachovalom stave.
Krásny rovinatý slnečný pozemok má rozlohu 1235 m2. Upravený dvor sa môže využívať na oddychové posedenie. V záhrade sú ovocné stromy a ovocné kríky.
Obec Vlkanová má výhodnú polohu s dobrým a rýchlym prístupom z Banskej Bystrice. Je tu tiché prostredie s lúkami a lesmi v bezprostrednom okolí s možnosťou prechádzok, turistiky a cykloturistiky. Obec ma dobrú občiansku vybavenosť – dva obchody s potravinami, škola, pošta, zázemie pre vodákov s ubytovaním a reštauráciou Geronimo, pohostinstvo, atraktívny kaštieľ, vlakovú stanicu, zastávku MHD. Veľmi dobrá poloha rodinného domu v obci je ďalším benefitom pri rozhodovaní sa o kúpe. Maklér odporúča.
Cena 257 000 €

Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 bude pre ohliadky platiť:
– obhliadky vykonávame s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia).

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.
Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing.Silvia Rešetárová
Kontakt: +421 915 678 869
resetarova.silvia@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1644

Kontakt

Meno: Ing. Silvia Rešetárová
Telefón: 0915678869
Cena: 257 000 €