Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj dvojpodlažnú rekreačnú chatu so záhradou, určenú na oddych od každodenného mestského života. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej oblasti obce Donovaly, časť Mistríky, obľúbenej horskej destinácii na Slovensku. Celková úžitková plocha nehnuteľnosti je 94 m², patrí k nej pozemok s rozlohou 388 m², ktorý je situovaný priamo pod lesom.

Rekreačná chata prešla kompletnou rekonštrukciou a bola skolaudovaná v roku 2007. Súčasťou interiéru chaty je vstupná predsieň, obývacia izba s oddychovým kútom pri krbe na pevné palivo. Na 1.NP sa nachádza tiež plne vybavená kuchyňa s príručnou špajzou, kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatná toaleta. K 2.NP vedie drevené schodište, toto podlažie disponuje troma obytnými izbami, ktorých dispozícia poskytuje spanie pre je cca 9 ľudí.

Konštrukcia nehnuteľnosti je tehlová (Porotherm) s tepelnou izoláciou. Strecha nehnuteľnosti je hliníková. Okná v nehnuteľnosti sú v kuchyni plastové, ďalej euro okná. Podlaha na 1.NP je dláždená a na 2.NP plávajúca podlaha. Vykurovanie je na prízemí podlahové s elektrickými konvektormi a teplovzdušným krbom, na poschodí sú elektrické konvektory a prieduchy. Nehnuteľnosť je napojená na verejný vodovod a má svoj vodojem. Odpadové vody sú riešené žumpou. Ohrev teplej vody je zabezpečovaný prietokovým ohrievačom.

Súčasťou chaty je tiež záhrada, v ktorej sa nachádza altánok s krbom a vonkajším posedením, záhradný gril a sklad na drevo, či náradie postavený v roku 2020. Možnosť parkovania v letných mesiacoch na pozemku, v zime pár metrov od nehnuteľnosti.

Prostredie, kde sa nehnuteľnosť nachádza je v pokojnej rekreačnej oblasti priamo pod lesom, čo umožňuje budúcemu majiteľovi absolútne súkromie, zber húb, lesných plodov, či turistku. Okolie nehnuteľnosti predostiera rôzne možnosti rekreácie. Na svoje si prídu aj skialpinisti, či lyžiari.

Zariadenie nehnuteľnosti je súčasťou predaja, viac informácií Vám poskytneme v realitnej kancelárii.

V prípade záujmu o kúpu investičnej nehnuteľnosti je chata pripravená okamžite na prenájom, aj so spoľahlivou klientelou.

Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 bude pre ohliadky platiť:
– obhliadky vykonávame s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia).

Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.
Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1599

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Telefón: 0915 870 556
Cena: 249 000 €