Spoločnosť DO DOMČEKA Vám ponúka na prenájom charizmatický 3-izbový byt v novostavbe rezidencie vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti Uhlisko. Vzdušný byt s priestrannou terasou vo výmere 10 m² sa nachádza len 5 minút autom a 15 minút chôdzou do historického centra Banskej Bystrice. Nehnuteľnosť je situovaná na 2.poschodí domu s výťahom a disponuje výhľadom do zelene s absolútnym súkromím. Patrí k nemu aj garážové státie a skladový priestor v suteréne domu. Celková plocha bytu je 67,79 m².

Do detailu premyslený interiér a kvalitné zariadenie bytu prináša komfortné bývanie pre klientelu s vyššími nárokmi na bývanie. Nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej chodby, šatníka, kúpeľne, spálne, pracovne, kuchyne a obývacieho priestoru s výstupom na terasu.

Súčasťou bytu je kompletné vybavenie elektrospotrebičmi a nábytkom vyrobeným na mieru. V rámci kuchyne je to vstavaná chladnička s mrazničkou, digestor, umývačka riadu, elektrická rúra a varná doska. V obývacej časti sa nachádza gauč s konferenčným stolíkom, TV stolík a vitrína. V kuchyni sa nachádza aj jedálenský kút. Kúpeľňa disponuje vaňou, umývadlom, zrkadlom, úložným priestorom, sušičkou a práčkou. V spálni sa nachádza manželská posteľ a vstavaná šatníková skriňa. Nábytok a zariadenie sú ladené v štýle bytu. Klienti, ktorí pracujú z domu ocenia v byte samostatnú pracovňu s dostatkom úložného priestoru.

Orientácia okien je na juhovýchod a severozápad.

Nový bytový dom ponúka vkusné riešenie bývania v pešej dostupnosti do centra mesta Banská Bystrica s výbornou dostupnosťou k občianskej vybavenosti. Priamo v rezidencii sa tiež nachádza detské ihrisko, podzemné garáže a uzavretý dvor s vlastnou prístupovou cestou. Bytový dom je postavený z kvalitných materiálov a interiér domu dýcha moderným a prepracovaným dizajnom. Elektrický vrátnik, bezbariérový vstup do domu a bytu, priestranný výťah a prístup ku garážovému parkovaniu priamo z výťahu sú jedny z mnohých plusov rezidenčného bývania.

Mestská časť Uhlisko patrí medzi najvyhľadávanejšie obytné lokality v meste Banská Bystrica. 5 minút motorovým vozidlom sa nachádza rozmanitý výber obchodov, služieb, hypermarket, obchodné centrum, či zimný štadión, železničná a autobusová stanica. Nechýba tu zeleň, škola, škôlka, či potraviny. Táto štvrť je známa svojou pokojnou atmosférou.

Nehnuteľnosť je voľná k prenájmu od polovice mája. Záujemca hradí k platbe za prvý mesiac aj depozit vo výške dvojmesačného nájmu.

V cene nájmu nie sú zahrnuté mesačné poplatky za energie, internet a parkovanie v garáži bytového domu.

Výhody nehnuteľnosti:

– moderný dizajn s dôrazom na detail,
– elegantné a vzdušné zariadenie,
– kompletné vybavenie elektrospotrebičmi a nábytok na mieru,
– dostatok úložného priestoru,
– priestranná kúpeľňa, sušička a vaňa,
– podlahové a kombinované vykurovanie,
– vstavané šatníkové skrine,
– pracovňa,
– kompletné zariadenie ladené v jednom štýle,
– internet a energie v cene,
– praktická a moderná dispozícia,
– pekný výhľad do zelene,
– slnečná terasa orientovaná na juhovýchod,
– murovaná pivnica v suteréne bytového domu,
– parkovacie státie v podzemnej garáži,
– privátny vstup do rezidencie s rampou na diaľkové ovládanie,
– príjemná lokalita v pešej dostupnosti do priameho centra mesta,
– tiché prostredie a zeleň,
– detské ihrisko priamo vo dvore rezidencie,
– novostavba rezidencie so samostatnou príjazdovou cestou.

Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Prenájom bytu sa ponúka prednostne dospelým pracujúcim osobám, záujemcom bez domácich zvierat a nefajčiarom. Prenajímajúci si vyhradzuje právo prenajať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre prenájom nehnuteľnosti.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1795

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská
Telefón: 0915870556
Cena: 930 €