Ponúkame trojizbový byt s loggiou na 2.poschodí v tehlovej “novostavbe” bytového domu na Bakossovej ulici v Banskej Bystrici.
Podlahová plocha bytu 69 m2. Súčasťou bytu sú aj dve garážové a dve priestranné pivnice.

Poprechádzajte sa po Vašom novom byte tu…

Byt pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchynským kútom, spálne, detskej izby, vstupnej chodby, kúpeľne, samostatného WC a loggie.
Na chodbe sa nachádza kotolňa s úložným priestorom, v ktorej je umiestnený elektrický kotol a bojler na teplú vodu, ktorý zabezpečuje vykurovanie a prípravu vody pre tento byt. Výhodou bývania sú nízke prevádzkové náklady.
V kuchynskej časti je kvalitná striekaná kuchynská linka s barovým pultom zn. Gorenje so zabudovanými spotrebičmi (elektrická rúra, digestor a sklokeramická varná doska) a z časti zabudovaná priestranná americká chladnička s mrazničkou.
Za súčasť bytu sa považujú vstavané skrine na chodbe bytu a v spálni s dostatkom úložného priestoru.

V kúpeľni a WC je vyhotovený keramický obklad stien. V kúpeľni sa nachádza skrinka pod umývadlom, osadené zrkadlo a vaňa so sklenenou zástenou. Za dverami je priestor pre umiestnenie práčky.
V obývacej izbe prepojenej s kuchynským kútom a v chodbe sú vyhotovené drevené podlahy v odtieni wenge, v izbách sú laminátové podlahy, keramická dlažba sa nachádza v časti vstupnej chodby, kúpeľni, WC a na loggií.

Súčasťou bytu je loggia o výmere 3,20 m2 ( ktorá nie je započítaná vo výmere bytu ), a murovaná pivničná kobka na poschodí pri byte o výmere 2,10 m2.
Všetky izby sú orientované na východ.

K bytu patria dve garážové státia v suteréne bytového domu ktoré je zahrnuté v cene.
Vstup do garážových státí je umožnený dvoma rozdielnymi vstupmi od ulice Bakossovej a Lazovnej, prostredníctvom diaľkových ovládačov cez vstupnú rampu a garážovú bránu, ktoré sú monitorované kamerovým systémom.
Z poschodia je možné dostať sa priamo do garáží výťahom a tak nastúpiť do auta suchou nohou.
Viac úložného priestoru ponúkajú aj dve pivnice v suteréne domu, každá o výmere 3,30 m2.

Bytový dom vzhľadom k polohe patrí k vyhľadávaným lokalitám mesta.

V tesnej blízkosti je kompletná občianska vybavenosť – škola, škôlka, potraviny, lekáreň, obchody, centrum mesta je 10 minút chôdze pešo, autobusová zastávka.

Kontakt

Meno: Eliška Miková
Telefón: 0911511225
Cena: 205 000 €