Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj dvojpodlažný slnečný rodinný dom v prírodou obklopenej časti obce Rakytovce. Rakytovce sú vzdialené 10 minút autom od centra mesta Banská Bystrica. Nízkoenergetický rodinný dom disponuje obývacou izbou spojenou s kuchyňou, štyrmi obytnými izbami a dvoma kúpeľňami. Podlahová plocha nehnuteľnosti je 115 m² s celkovou výmerou pozemku 752 m².

Rodinný dom sa nachádza v slnečnom prostredí vo vyvýšenej časti malebnej obce. V blízkosti je lúka, les a potôčik, ktoré sú ideálne na trávenie voľného času s rodinou a deťmi v každom ročnom období. Predpokladaný termín dokončenia novostavby je plánovaný na august 2023. Rodinný dom bude dokončený v ŠTANDARDE. Viac o tom, do akého štádia bude nehnuteľnosť dokončená a ako rekonštruujeme si môžete pozrieť na: dodomceka.sk/rekonstrukcie.

Konštrukcia nehnuteľnosti je z pórobetónových tvárnic PORFIX Premium 500 a strešná krytina je škridla.

V nehnuteľnosti budú osadené nové plastové okná, interiérové dvere, položené plávajúce podlahy a dlažba. V kuchyni spojenej s obývačkou bude príprava na kuchynskú linku.

V kúpeľni na prízemí bude sprchový kút, umývadlo a toaleta. Kúpeľňa na druhom podlaží bude zariadená rohovou vaňou, toaletou, bidetom, dvoma umývadlami a prípravou na práčku.

Dom bude vykurovaný interiérovým krbom a podlahovým kúrením na tepelné čerpadlo. Teplá voda je riešená v elektrickom zásobníku TÚV.

Nehnuteľnosť bude pripojená na rozvody vody, elektriny, kanalizácia bude riešená žumpou. K nehnuteľnosti vedie asfaltová príjazdová cesta. Orientácia domu je prevažne južná viď pôdorys podlaží vo fotogalérii inzerátu.

Poloha rodinného domu patrí z hľadiska obce k veľmi pokojnej a slnečnej lokalite. V obci Rakytovce sa nachádzajú potraviny, škôlka, reštaurácia, drogéria a iné. Ďalšie široké služby nájdete v centre mesta Banská Bystrica. V okolí nehnuteľnosti sú rôzne možnosti rekreácie – turistika, cykloturistika, hubárčenie.

Výhody nehnuteľnosti:

– dvojpodlažná novostavba z roku 2023,
– slnečná nehnuteľnosť,
– príjemná lokalita,
– praktická dispozícia,
– päť obytných izieb
– dve kúpeľne,
– dostatočné veľký a slnečný pozemok,
– dobrá dostupnosť k občianskej vybavenosti.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1729

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská
Telefón: 0915870556
Cena: 389 000 €