Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej časti mesta Banská Bystrica, na ulici Družby. Byt je situovaný v zateplenom panelovom bytovom dome obklopenom zeleňou. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 61,3 m². Byt sa nachádza na 2. poschodí a patrí k nemu pivnica. Parkovanie priamo pod domom je verejné.

Byt pozostáva z chodby, kuchyne, obývacej izby z výstupom na balkón, spálne, izby, kúpeľne a samostatnej toalety. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením.

Nehnuteľnosť sa predáva v pôvodnom stave, čo vytvára príležitosť na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Rozvody v byte sú pôvodné. Okná v nehnuteľnosti sú plastové.

Nehnuteľnosť sa predáva vyprataná a nezariadená, viď galéria inzerátu.

Obývacia izba, kuchyňa a lodžia sú orientované na východ a obe izby na sever. Bytový dom má energetický certifikát B. Bytový dom prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej bolo realizované zateplenie, renovácia spoločných priestorov, nové poštové schránky, výmena spoločných rozvodov v bytovom dome, vchodové dvere na čip.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn, rozvody médií a kanalizácia). V bezprostrednej blízkosti domu je park s detským ihriskom.

Fončorda je obľúbenou mestskou časťou Banskej Bystrice. Patrí k nej dobrá občianska vybavenosť a pokojná atmosféra. Nachádza sa tu široká škála služieb, obchodov, zdravotné stredisko, potraviny a pošta, toto všetko v pešej dostupnosti do 10tich minút na Kyjevskom námestí. V blízkosti je taktiež MHD, ktorou sa dostanete do centra mesta a k plnej občianskej vybavenosti mesta.

Výhody nehnuteľnosti:

– balkón,
– dobrá dispozícia,
– príjemné a tiché prostredie,
– trávnatá plocha a stromy,
– ihneď k dispozícii,
– parkovanie priamo pred domom,
– potenciál na peknú rekonštrukciu,
– dobrá občianska vybavenosť.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

V prípade záujmu Vám vieme zrealizovať kompletnú rekonštrukciu nehnuteľnosti. Možnosti rekonštrukcie a cenovú ponuku Vám poskytneme v realitnej kancelárii.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1699

Kontakt

Meno: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská
Telefón: 0915870556
Cena: 139 000 €